Recenzia - mydlá z farmy

AHOJ :) 
Vítam ťa pri tomto príspevku a dnes to bude recenzia na eshop , mydlá , balzam - Mydlá z farmy .
Na začiatok by som im chcela poďakovať za našu spoluprácu . 
Poďme nato ! : 


 Začnem všeobecne o ich eshope , fb atď.
Čo sa týka ich eshopu je veľmi prehľadný a má aj pekný dizajn . Ich stránka je tiež pekne spracovaná a to sa mi naozaj páči . V tomto prípade je super aj ich facebooková stránka, kde pridávajú aktuálne fotky a dokonca robia aj súťaže .
Keď niečo nebudete vedieť ,alebo sa chcete spýtať, kľudne im napíšte na email . Mne na otázky odpovedali do 1-2 dní . Ja osobne som komunikovala s pani Zuzanou a neskôr aj s pani Betkou . Obidve sú naozaj milé a určite vám pomôžu . Okrem toho tieto mydlá sú 100 % bio a nie sú testované na zvieratách .

*( pod celým príspevkom budú odkazy na eshop,fb,stránku )Ako prvé mydlo o ktorom som sa rozhodla písať, je mydlo  Divé maky . Toto mydlo som si úplne zamilovala ,A to znamená, že som odhodila všetky sprcháče a používam namiesto nich toto mydlo . Je veľmi príjemné ,pretože z neho trochu trčia semiačka , ktoré potom premasírujú pokožku . Čo sa týka vône, je veľmi zaujímavá ale zároveň príjemná .
Ja mám zatiaľ toto mydlo bez obalu ale vôbec mi to nevadí , Keď sme si písali, hneď ma upozornili že bude bez obalu . Myslím ,že obal už majú ale s istotou to povedať neviem .
Tu si ho môžeš kúpiť : http://www.mydlozfarmy.sk/eshop/krajane-mydla/dive-maky
Ďalej tu mám mydlo žihľavové . Toto mydlo som vybrala pre moju maminu . Nejak sa k tomu však nedostala a skúsila som ho aspoň ja . Používala som ho na tvár ráno a večer namiesto pleťovej vody . Zo všetkých troch mydiel toto vonia najsilnejšie .  Ale nie je to nič hrozné práve naopak ! Pokiaľ máte radi silnejšie vône je to niečo pre vás . Toto mydlo svoj obal už má . Nájdete na ňom všetko podstatné . Vzadu sú ingrediencie a doba spotreby . Vpredu je krásna krajinka s logom a názvom mydla .
Tu si ho môžeš kúpiť : 

Posledné mydlo som si vybrala vločkové . 
Vybrala som si ho práve pretože ja mám suchú pokožku a toto mydlo je úplne pre mňa . Vonia najmenej a dosť čisto . Tiež má svoj obal na ktorom znova nájdete všetko podstatné . Sú v ňom kúsky vločiek ale nemasíruje ako mydlo divé maky . Myslím si, že je vhodné pre malé deti ,ale aj pre niekoho, kto má ako ja suchú pokožku alebo ekzém . 
Tu si ho môžeš kúpiť : 


Síce to nie je mydlo ale na ich eshope nájdete aj tieto balzamy . 
 Ja som si vybrala Jahodové pery . Vonia úplne krásne . Nie ako niektoré umelé jahodové vône, ktoré sú prehnané sladké . Vonia príjemne a niekedy mám chuť si doňho zahryznúť . Pery krásne hydratuje a kedže moje pery sú často popraskané, tak sa tento balzam stal mojím must have . Používam ho kľudne aj niekoľko krát denne a stále sa mi zdá, že sa nespotrebováva .  
Jediná vec, ktorá sa mi veľmi nepáči je to, že je v kalíšku a nie v tube . Čo znamen,á že si doňho musím strkať prst a tak naniesť na pery . Mne osobne to veľmi nevyhovuje ale bola som o tom dopredu informovaná . A tento balzam je naozaj super, takže túto malinkú chybu mu viem odpustiť :) Tu si ho môžeš kúpiť : http://www.mydlozfarmy.sk/eshop/balzamy-na-pery/jahodove-pery


A to je z tohto príspevku všetko . Záver je taký, že tieto mydlá odporúčam každému . Poteší ma každý komentár alebo postreh :)
Odkazy : 
Moje články o mydlách z farmy : 
Unboxing : http://www.theunimyworld.blogspot.sk/2015/02/unboxing-c1-mydla-z-farmy.html 
Prvý článok o mydlách : http://www.theunimyworld.blogspot.sk/2015/01/mydla-z-farmy.html

Vaša Lucy  
Komentáre

Obľúbené príspevky