Recenzia - Vitabox

AHOJ :) 
Vítam ťa pri tomto príspevku a dnes to bude recenzia na Vitabox . O Vitaboxe som počula už viackrát ale nikdy ma nenapadlo, žeby sme spolupracovali . Bola to pre mňa príjemná skúsenosť stať sa takým menším ochutnávačom jedla . 

Začneme Vitaboxom ako takým . 
pre tých, ktorí nevedia, čo je Vitabox - Vitabox je forma jedla ktorá príde až k vám domov ,nemusíte riešiť čo navaríte , upečiete alebo ráno kúpite v obchode . Vitabox je spravený tak ,že je zdravý a nejaké tie kilečká z váhy schudnete . 
delí sa na 3 programy : 
1.Slim menu ( 50-65 kg ) 
2 . Fit menu (60 - 85 kg ./to som zvolila aj ja)
3.Vita menu ( 80 kg a viac )
Čo sa týka ich webovej stránky je dobre prehľadná . Nájdete tam ich pobočky , referencie , jedálničiek atď.
Tu si ju môžeš pozrieť http://www.vitabox.sk/

Čo sa týka mojej donášky : 
Mala som celodenné menu a program Fit menu .
Ako som spomínala, Vitabox mi prišiel až pred dom :) . Bol zabalený v papierovej taške a v nej boli plastové krabičky s jedlom.  Jednotlivé krabičky boli tak vložené tak, že sa nič nerozlialo alebo nejakým spôsobom neznehodnotilo . Na taške môžte vidieť logo Vita boxu . Na druhej strane tašky je napísané, aký program máte , dátum výroby ( vždy deň, kedy vám to má prísť = čerstvé suroviny ) a iné .Začnem prvým jedlom dňa a to sú raňajky .Ja som mala ryžovú kašu s ananásom .
Ako som si raňajky užívala kúsok po kúsku,tak som si naozaj uvedomila ,že ananás je čerstvý a fajne sladučký . Ryža mi až tak veľmi nechutila, pretože bola aspoň pre mňa trochu bez chuťte . 
Raňajkám by som dala z 3 hviezdičiek = 
** ( 2 ) pretože my to naozaj chutilo , ale kakao mi tam nejako nesedelo  . 

Na desiatu som mala jogurt s jablkom . 
Desiata mi naozaj veľmi chutila . Jablká boli veľmi dobré a sladučké . Nemám k tomu viac čo dodať jednoducho super desiata . 
Desiate by som dala z 3 hviezdičiek =
*** ( 3 ) pretože si myslím, že na jogurte s jablkom sa vytknúť nič nedalo :) .Na obed som mala fazuľovú Taliansku polievku a pečené rybie filé so zemiakmi + šalátik . 
Čo sa týka obeda, tak polievka veľmi dobre voňala a tiež bola fajn . Pečené filé som našla na konci obedu, keď som už ostatné dojedla ,pretože bolo pod zeleninou . Kedže ja veľmi ryby nemusím ,samotné filé som nezjedla .  Zemiaky boli dobré tak isto ako aj zelenina a šalát . 
Trochu mi to však prišlo málo ochutené a okorenené . Každý má však iné chuťte .
Obedu  by som dala z 3 hviezdičiek =
**(2) pretože bol málo ochutený a filé sa tak trochu stratilo . 
Nasleduje olovrant a ja som mala Grécky šalát s kneckenbrotom . Musím uznať že Grécky šalát som taký dobrý ešte nejedla . Naozaj sa im vydaril . Ako som už spomínala suroviny boli čerstvé a veľmi dobré . 
olovrantu by som dala z 3 hviezdičiek =
*** ( 3 ) pretože som zatiaľ taký dobrý šalát nejedla . A poslednú tu máme večeru . Na večeru som mala cestoviny s mungo fazuľou .
Ja osobne mám veľmi rada rôzne cestoviny . Doteraz som nevedela že existuje mungo fazuľa pretože fazuľu nejak nemusím . V týchto cestovinách som ju veľmi nevnímala . 
Ale znova by to potrebovalo dochutiť lebo mi to prišlo bez chuťte . 
Večeri V by som dala z 3 hviezdičiek =
*(1) pretože jedlo bolo málo ochutené . Jednu hviezdičku dávam aj pretože ja osobne fazuľu nemusím . Niekomu inému to určite môže chutiť ,ale mne proste nie . Celkové hodnotenie by som dala z 3 hviezdičiek = ** ( 2 ) pretože veľa z toho mi chutilo a niektoré mi zasa nesadli . Okrem toho sa mi páči spôsob dopravy až domov , obal jedál , webová stránka . Práve som si spomenula ,že sa mi páči aj to, že používajú len olivový olej . Však viac sa dozvieš na ich webovej stránke : 
http://www.vitabox.sk/


A to je z dnešného článku všetko . Schválne mi môžte do komentárov napísať či sa vám páčia príspevky o jedle alebo by ste chceli nejaké recepty . 
Vitabox : 
 WEB : http://www.vitabox.sk/
FACEB00K : https://sk-sk.facebook.com/pages/Vitabox/101274003281862
Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky