Valentín je predsa červený

AHOJ :) 
Vítam ťa pri tomto príspevku a dnes to bude prvý diel zo špeciálnej sérii = Valentín .
Dnes to bude pre dievčatá/dámy/paní a bude o nechtoch :).
Pripravila som si pre vás 3 laky ktoré mám ja doma a veľmi sa mi páčia a sú samozrejme červené .
Na konci tohto príspevku budú aj nejaké návrhy ktoré som našla na internete ako si môžte spraviť nechty . Tak poďme sa do toho pustiť .
Ako prvý tu mám lak od Essence - 114 fame fatal .
Je krásny akurát ta výdrž je tak cca. 3 dni . Samozrejme každému môže držať inak dlho . Jeho farba nieje ako ju vidíte v obale . Je viac svetlejšia a preto ak hľadáte peknú cukrovú červenú farbu tento lak bude to pravé pre vás . 
No nieje to žiadna krvavočervená . 


 Druhý lak je tentoraz od Miss sporty - 400
Na obrázku je zle znázornený ale v skutočnosti je totálne krvavočervený . Je viac elegantnejší než lak od Essence . Miss sporty majú všeobecne dobrý štetec a preto nanášanie laku je veľmi pohodlné a jednoduché .  A k tomu vám stačí len jedna vrstva a dosiahnete farbu aká je na obale . 


Posledný tretí lak je od Catrice cosmetics - 
19 Fred Said Red .
Všetky laky v tomto príspevku sú krásne a preto aj tento je úplne krásny . Jediná vec ktorá mi na ňom vadí je , že je malinko  oranžový . Nieje to pravá červená . Ale aj zato dokáže spraviť pekné nechty . Čo sa týka výdrže je to niečo ako Essence .       A nakoniec som vám sľúbila nejaké nápady / návrhy na manikúru . Tu teda sú : 
manikúra s lakom od Essence 

jemné kvietky dodajú nežný dojem 

stačí sa trochu vyhrať a vzniknú vám tieto krásne nechty 

a klasika kto nemá čas môže ísť do salónu na gélové nechty 

A dnes to je už všetko :) Určite očakávajte Valentínske DIY a ešte jeden špeciálny článok  ale to je prekvapenie  .  Do komentára mi kľudne napíšte aké máte skúsenosti s červenými lakmi vy .
Vaša Lucy   


  

Komentáre

Obľúbené príspevky