Haul z DM-ky

AHOJ :) 
Vítam ťa pri dnešnom haule . Tento haul je celý z drogérie DM . 
Poďme nato !: Začne značkou Essence . Už dlhšie som rozmýšľala že skúsim ich relatívne novú riasenku . A tak som si ju konečne kúpila . Je to Lash Princess . Na fotke si môžete všimnúť jej zaujímavé štetinky ktoré sľubujú objem rias , Ešte som ju neskúšala takže vám neviem povedať aká je , Zato jej výzor má príjemne prekvapil . No nie je roztomilá ? 


Potom tu mám od Essence tento mono tieň . 
Je to 03 starlight ( sparkling effect ) . 
Myslím že je veľmi pekný a aj dobre pigmentovaný ( na fotke máte swatch ) . 
Musím uznať , že tento obyčajný mono tieň je lepší než ich mono tiene metalica . Pamätáte ako má sklamala lícenka z limitovanej edície Good girl Bad girl ? Rozhodla som sa že Essence dám v lícenkach ešte jednu šancu , Tentoraz som si vybrala stálu lícenku a nie z limitky , Je to Silky touch - 60 life´s cherry
Má veľmi peknú farbu a poviem vám že na tvári ju je dosť dobre vidno , Ale nie až tak že by ste vyzerali ako Marfuša z Mrázika . 
Okrem toho je dobre pigmentovaná ( na fotke je swatch ) 
*článok o lícenke good girl bad girl : 
http://www.theunimyworld.blogspot.sk/2015/02/veci-co-ma-prekvapili-januar-2015.html

A rovno som tam nemohla nechať tento roztomilý štetec na lícenku , Je to Blush brush .
minule som sa dozvedela že Essence má novú radu štetcov . Majú na sebe pekné ornamenty , Veľmi ma prekvapilo aký je jemný , Však sklamal v tom že z neho vypadlo pár vlákien . 
Zároveň je to posledná vec od Essence a poďme sa vrhnúť na ostatné .Posledné dve veci sú od Balei . Je to balzam na pery v kalíšku Juicy orange . V prvom rade sa im podaril obal . Je naozaj roztomilý a príde mi že na leto  to bude dokonalý balzam . Vonia ako pomarančový džús ale je to celkom umelá vôňa . 
Zatiaľ čo som ho pár krát mala tak jeho konzistencia je maslová , 
Tatadááá . Posledná vec je osviežujúca voda/sprej od Balei . Je to Wasserspray Aqua .
Bol v zľave tak som si ho zobrala pretože viem že tieto spreje sú veľmi fajn cez leto do kabelky . A v lete sú často drahé tak prečo nevyužiť zľavu ? :) 

A to je nadnes všetko . Budem rada za každé komentáre alebo postrehy , 
Vaša Lucy Komentáre

Obľúbené príspevky