Dekorácie do izby - summer DIY


AHOJ :) 
Vítam ťa pri dnešnom príspevku a dnes nás čakajú dekorácie do izby . Budu letné a týmto by som chcela odštartovať letnú kolekciu príspevkov . Nebojte sa nie je to nič ťažké . Vyberala som len tie najľahšie :) 

Túto vec ste mohli vidieť už u veľa youtuberiek ale aj blogeriek . Áno , ideme si vyrobiť Memories Jar . 
Budeš potrebovať :
- farebné fixky , perá , zvýrazňovač , centro fixky 
- biely , farebný , vzorovaný papier 
- nádobu ( najlepšie priesvitnú )
- nožnice a lepiacu pásku
Návod :
Nastrihaj si malé papieriky . Farebne na papieriky napíš tvoje spomienky alebo zážitky ( je to na tebe ) .Na farebný papier si napíš napr. memories Jar ako ja . Môžeš kľudne hocičo iné . Vystrihni a nalep to na nádobku . Už len do nej vhoď všetky papieriky . Jednoduché že ? Ďalšia jednoduchá vec . Ja som si túto dekoráciu zavesila nad posteľ . Samozrejme ti môžeš kde chceš . 
Budeš potrebovať : 
- tvrdý biely papier 
- maketu na tieto trojuholníky 
- farebný alebo vzorovaný papier 
- lepiacu pásku
- špagát 
- nožnice a ceruzku 
Návod : 
Nastrihaj si tieto trojuholníky . Ja som si ich spravila 8 . A už len jednoducho nalep farebný a vzorovaný papier na trojuholníky . Popros rodičov alebo si pomôž sám a zaves ich na špagát . A teraz tá najľahšia vec z týchto dekorácií . Vlastne to veľmi dekorácia nie je ale na leto ak obľubuješ okuliare tak to je to pravé . 
Budeš potrebovať :
- okuliare 
- vešiak na oblečenie 
Návod : 
Pozbieral po skrinkách , kabelkách svoje okuliare a jednoducho ich zaves na vešiak . Ľahké :) 
Máme to za sebou :) Keby že si chceš spraviť všetky tieto dekorácie nebude ti to trvať ani jednu hodinku . Budem rada za každý komentár alebo postreh . 
Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky