Pleťový krém s ovocím a Q10 - Dulcia Natural
AHOJ :) 
Vítam ťa pri dnešnom príspevku a dnes to bude recenzia na pleťový krém od Dulcia Natural . 
Viacerí z vás túto značku poznajú a kto nie tu je pár slov o tejto značke :) 
Dulcia natural je prírodná kozmetika zo Slovenska . Je aj ručne vyrábaná . Tento príspevok bude rozdelení na dve časti . Prvá bude o tom ako som tento krém používala ja . Druhá časť bude o samotnom produkte . 


Ako prvý krok som si dala vlasy do vrkoču lebo nechcem aby mi zavadzali . Je jedno či bude upravený predsa len ide o to aby nám vlasy nezavadzali . Zvyknem si dať aj čelenku . Naozaj nechcem aby som krém mala náhodou na vlasoch . Postupujem ďalej . Ešte pre informáciu krém som si dávala ráno a večer .Veľmi užitočné je sa pred daním krému odlíčiť ( v prípade večera ) pokiaľ si ho dávaš ráno tak sa odlíč kvôli tomu že aj počas spánku sa potíme atď . a chceme mať pleť čistú . Ja na odlíčenie použijem micelárnu vodu od L´oréal a odličovací tampónik  . U isti sa či už máš odlíčenú celú tvar a ideme ďalej .

Prichádzame ku zlatému bodu večera ( rána alebo obeda :) . Zoberiem si pleťový krém s ovocím a Q10 ( kúpiš tu ) . 
Na prst si naberiem kúsok krému . Ruky mám samozrejme čisté . Krému stačí naozaj málinko pretože sa pekne rozotiera . Ja som si vždy ,, jeden prst ,, krému naniesla na - pravé a ľavé líce , čelo , bradu , nos . A posledný krok  :) 
Poriadne každú časť tváre rozotriem a krém sa mi pekne vstrebe do pokožky .  Okrem toho že budete mať pleť krásne hydratovanú a čistú tak budete pekne voňať . 
Pokiaľ si krém dávate ráno ako ja odporúčam sa nalíčiť až keď pleť bude suchá a nie mastná od krému . Nechceme aby  špirála bola  odtlačená všade naokolo . 


A o samotnom produkte . 
Ako som už viac krát spomínala je to Pleťový krém s ovocím a Q10 . 
Čo o ňom tvrdí eshop :
 - okamžite Vašu pleť čistí, hydratuje a obohacuje vitamínmi a antioxidantami
 pre normálnu, zmiešanú až mastnú pleť
 - krém pokožku hydratuje, čistí, neupcháva póry a chráni pokožku pred prejavmi starnutia. 
Je to pravda ? 
Áno :) 
Moju pleť hydratoval a bola vyživená vitamínmi . 
Myslím si že je pre každú pleť okrem mastnej . Ale je to len môj názor pretože krém mi príde celkom mastný . Ja mám teda suchú pokožku a na ňu bol ideálny . 
A čo sa týka pórov ? Nevšimla som si že by mi ich upchával čo je naozaj dobré . A že chráni pred prejavmi starnutia ? Neviem , moja pleť je ešte naozaj mladá a dlho ešte bude takže to neviem posúdiť ale kedže tam je koenzým Q10 tak verím že pokožku naozaj chráni . 

A to je celá recenzia . Tento pleťový krém naozaj odporúčam :) Budem rada za každý komentár a postreh . Schválne máte alebo si idete niečo kúpiť od Dulcia Natural
Odkazy : 
E-shop Dulcia Natural : 
http://www.dulcia.sk/index.php
Pleťový krém ( 13,90 eur ) :
http://www.dulcia.sk/index.php?id_product=24&controller=product 
Tu spomínam krém :
http://www.theunimyworld.blogspot.sk/2015/05/veci-ktore-ma-prekvapili-maj-2015.html

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky