Jordana cosmetics - tužka na oči , púder , lícenka


AHOJ :) 
Vítam ťa pri dnešnom príspevku a ako to je zvykom nedeľa patrí recenziám . Tentoraz to je recenzia na 3 produkty značky Jordana . Túto značku som obkukovala už dlho . Našla som ju práve na stránke http://www.krasotika.sk/ . Som veľmi rada , že som mohla vyskúšať tieto produkty a poďme si povedať niečo o nich . 

Jordana forever flawless
Ja som si vybrala odtieň 102 - classic natural . Je to super odtieň pretože nie je do žlta , oranžová ani ružova jednoducho splynie s vašou pleťou . Balenie obsahuje púder , zrkadielko a a labutenku . Čo sa týka zrkadielka tak ja sa v ňom dokážem kľudne namaľovať pretože je dostatočne veľké . Labutenka je tiež fajn aj keď ja ju nepoužívam , ale vezmime si to , že niektorý nemajú štetce a toto sa im zíde . Púder krásne kryje , vonia má dobrú farbu ale jeden háčik som našla . Neviem či to je mnou ale štetcom to nebude . Skúšala som až 3 štetce a pri každom mi prášil . Naozaj práši sa z neho veľmi . Ale teraz cez leto ho používam každý deň .
Tomuto púdru by som dala 8 z 10 . 
Kúpiš ( tu ) Jordana made to last eyeshadow pencil 

Ja mám odtieň 04 continuous almond . Na obrázku v eshope vyzerá malinko tmavší . Keď mi prišiel myslela som si , že to je korektor :) . Ale aj tak ma to neodradilo . Veľmi ma prekvapila pigmentácia a trvácnosť tejto tužky . Vážne na viečku mi to vydržalo 10 hodín . Z ten deň som stihla ísť na kúpalisko , na prechádzku a večer opekanie pri ohni . Prišla som ku zrkadlu a stále to držalo ako pribité . Z toho vyplýva , že táto tužka je aj vodeodolná . Som z nej stále nadšená . Trochu je potom problém ju odlíčiť ale po chvíli to pôjde . Poďľa mňa je úplne bombastická a preto jej dávam kľudne 11 bodov z 10 :) 
Kúpiš ( tu )


Lícenka Jordana color tint 
Ja mám odtieň 05 rose petal . 
Mne sa tento odtieň páčil najviac a preto som si ho vybrala . Najprv mi to prišlo ako ďalšia krémová lícenka . Však na slnku sa nádherne leskne . Vidíte to napríklad na fotke vľavo dole . Má zlaté odlesky . Na tvári to vyzerá veľmi pekne . Veľká výhoda je aj to , že nepotrebujete štetec . Ja ju občas použijem aj ako krémové tiene .  Vydržala mi asi tak 5 hodín a to je celkom dosť . má krásnu vôňu a dá sa ešte aj vytláčať . Za mňa 10 z 10 . 
Kúpiš ( tu ) 

Ak to mám zhrnú tak som milo prekvapená . Ešte som nevidela veci za takú dobrú cenu . Dokopy táto značka teda dostala 29 bodov z 30 . Tieto produkty vám môžem len len doporučiť . 
Vaša Lucy 
-Odkazy-
Púder ( 3,70 eur ) : 
http://www.krasotika.sk/pudre/jordana-forever-flawless.html?search_query=jordana&results=8
Tužka ( 2,60 eur ) : 
http://www.krasotika.sk/mono-ocne-tiene/milani-made-to-last-eyeshadow-pencil.html?search_query=jordana&results=8
Lícenka ( 2,90 eur ) 
http://www.krasotika.sk/licenky/jordana-color-tint-blush-stick.html?search_query=jordana&results=8
Jordana : 
http://www.krasotika.sk/vyhladavanie?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=jordana&submit_search=
Krasotika : 
http://www.krasotika.sk/
Komentáre

Obľúbené príspevky