Makeup tutoriál - Katniss Everdeen ( Skúška ohňom )

AHOJ :) 
Vítam ťa pri dnešnom príspevku a dnes to bude po dlhšom čase makeup tutoriál . Nebude to nič na denné nosenie alebo do mesta . Chcela by som každú osobu ( úplne každého nie ) z Hunger Games ( Hry o život ) znázorniť v nejakom tutoriály . Prvý tutoriál bude na Katniss .Na toto líčenie som použila : -Riasenka Yves R. - Sexy pulp 01 noir 
-Paletku od Essence - Limitka Cinderella 01 
-Rúž Essence - 02 porcelan doll
-Linky Miss Sporty - 010 black raven 
-Set na obočie Essence 
-Puder Rimmel L. - stay matte - 001 transparent 
-Paletka korektorov Catrice - allround concealer 
-Paletka Mary Kay 
-Žehlička na vlasy s 5 nástavcami ( kulma ) -Remington 


 Základ  je to , že som si vlasy dala do drdolu .
V prvom rade som zakryla kruhy pod očami a nedokonalosti korektorom pretože Katniss mala dokonalú pleť . V druhom kroku si nanášam púder s úžasným kabuki štetcom od Essence . 


Katniss má síce výraznejšie obočie ale ja som radšej zvolila menej výrazne . Nedodržala som ani ten istý tvar ako má Katniss . Jednoducho keď ide o obočie spravte si ho po svojom :) Ja som zvolila svetlejší tieň od Essence .Na celé viečko som naniesla čierny tieň . Naniesla som 2 vrstvy pre dobrú intenzitu . Musím priznať , že čierna mi teda vôbec nejde ale nakoniec to také zlé  nebude .  
Pokračujem linkou a tieňmi . 
Linkou som si načrtla kde budú tiene pokračovať tak ako vidíte na fotke . Lepšie vám to asi neopíšem .  Následne som tieňmi vyplnila celý tvar ktorý som načrtla . Keďže linku bolo naozaj veľmi vidno tak som ju rozmazala štetcom . 
V tomto kroku som sa pokúšala spraviť plamene okolo oka . Na prvej fotke úplne hore môžte vidieť že Katniss ich mala 3 na každom oku a boli zlaté . 
Ja som však zlatú nemala tak som použila trblietavú hnedú . Vlastne spravila som akoby 3 linky pod čiernym zobáčikom ako vidíte na fotke . Snažila som sa aby boli čo najtenšie .
Nakoniec som ešte bielym tieňom rozjasnila vnútorný kútik oka . 

Nesmieme zabudnúť na špirálu . Tá ma v tomto líčení dôležitú rolu . Ona totiž to oddelí oko od tieňov . Odporúčam riasenku ktorá riasy naozaj natočí a zväčší . Ak si dobre všimnete tak Katniss má celkom dosť vykonturované lícne kosti . Preto som to spravila aj ja . Použila som nato studený hnedý tieň . Zašla som až po spánky . 
Neviem či Katniss mala rúž ale jej pery boli nude . Preto som zvolila tento rúž od Essence . tento rúž mi prakticky akoby vygumoval pery . Ale to je len dobré pretože chceme aby výrazné boli len oči . 
Vlasy . Nemám hnedé vlasy ako katniss a preto som sa snažila aspoň o ten istý účes . Vlasy som si rozpustila z drdolu a rozčesala . Potom som ofinu zapla nabok hlavy ako vidíte vpravo dole na fotke . Pár prameňov som natočila kulmou . 

A to je všetko :) 


Budem rada za každý komentár alebo postreh . 
Vaša Lucy 

Komentáre

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky