Neodolateľné nákupy / kozmetika - Júl 2015

AHOJ :) 
Vítam ťa pri dnešnom príspevku a dnes to budú veci ktorým sa naozaj nedalo odolať :) Dekoratívna kozmetika tu až tak nebude ale zato sa spolu pokocháme pečujúcou . 

 Začnem teda tou dekoratívnou .
Mám tu 2 rúže od Maybelline . Boli v akcii a akoby náhoda , že to boli práve tie farby ktoré mi chýbali a vždy som ich hľadala .
Sú dosť krémové a dlho nevydržia ale farba je dokonalá . Prvý je ružový . Na perách vyzerá úplne ako baby pink akurát trochu do fialova . Ten druhý je korálový . Pre mňa najlepšia farba na pery .

Maybelline - 240 oh la lilac
Maybelline - 430 coral ambition

Veľa youtuberiek malo v nákupoch alebo novinkách nejaký lak z novej rady lakov od Gabriely Salvete  . Sú to laky s matným efektom a jeden top coat . Musím sa priznať , že toto je moja celkovo prvá vec tejto značky . Nikdy som k nej nemala blízko . Avšak tieto laky ma zaujali . A budem si ich už kupovať radšej než ostatné pretože mi dlho držia .Gabriella Salvete matte effect - Baby 04


 A teraz tá pečujúca . Ako prvé tu mám túto levanduľovú bombu do kúpeľa . Je v nej napríklad aj morská soľ . Vonia pekne . Som úprimne rada , že to nie je žiadna chemická vôňa . Už sa teším až ju vyskúšam :)

Levanduľová bomba do kúpeľa

Potom tu mám mydlo . Je znovu levanduľové . Vonia tiež pekne ale menej výrazne ako bomba do kúpeľa . Jedno takéto isté mám schované aj pre vás keď bude súťaž .Mydlo Marseille levanduľa
 Ďalej tu mám niečo prírodné . Ako viete ja si celkom potrpím na prírodnej a bio kozmetike a teraz som objavila značku Ponio . je to Slovenská značka a ja Slovenské značky vždy rada podporím :) Ale k veci . Mám tu masážnu kocku do kúpeľa s cukrovou pivonkou . Ja si ju úschovám na jeseň/zimu uvidím aká je doba spotreby .  Už len na dotyk je veľmi príjemná a taká maslová .


Ponio - masážna kocka - cukrová pivonka

Dlho pokukujem po jednej veci . Nikdy mi nevoňala ale chcela som vedieť či naozaj funguje . Je to rúžová voda  značky Purity vision . Nikdy mi to nevoňalo ale ako vravím mám rada bio kozmetiku a tu je zloženie 100% len rúžová voda . Ako obklad očí je super ale čo a týka vrások v tom vám asi nepomôžem :)


Purity Vision - Rúžová voda
A poslednéééé . Dlho zmieňované všade po blogoch a youtube sprcháče od Dermacolu . Ja s maminou sme nabehli do drogérie a vybrali sme si s vôňou írskej kávy . Ešte som írsku kávu nemala takže neviem ale podľa mňa vonia dosť podobne ako ľadová káva . je veľmi príjemný a na chladné dni ideálny .


Dermacol aroma ritual - írska káva


A to je nadnes všetko . Som zvedavá čo to zasa bude o mesiac :) Budem rada za každý komentár alebo postreh . 
Vaša Lucy 

-Odkazy- 
Maybelline : 
http://www.maybelline.com/
Gabriella Salvete : 
http://www.gabriellasalvete.com/
Mydlo Marseille :
http://www.lavanda.sk/lavanda/eshop/2-1-Originalne-provensalske-mydla/0/5/286-Levandulove-mydlo-Marseille-kocka-100-gr
Ponio : 
http://ponio.sk/
Rúžová voda :
http://www.purityvision.sk/p/ruzova-voda.html
Dermacol : 
http://www.dermacol.sk 

Komentáre

Obľúbené príspevky