Ako ja skladujem kozmetikuAHOJ :) 
Vítam vás pri dnešnom príspevku a dnes to bude celkom rozmanité . Bude to o tom ako skladujem kozmetiku a pri tom vám ju aj ukážem . Píše o tom už veľa blogeriek a ja sa rada pridám . Bude to za rok 2015 pretože ja si  môj  toaletný stolík neustále prerábam . 
Upozornenie : Prosím neberte to , že sa s tým vychvaľujem alebo čo . Pre niektorých toho mám veľa pre niekoho málo a niekto to nerieši lebo vie , že to je môj koníček a nelíčim s tým len seba . Napríklad moja mamina mi vždy vraví , že ona za celý život toho toľko nemala . Každý sme iný a máme každý iné záľuby toto je jedna z mojich . 

Takto vyzerá môj toaletný stolík . je celý v provensálskom štýle . Má 7 šuplíkov , 1 veľké zrkadlo a 2 dvierka ktoré keď sa otvoria tak majú vešiačiky na náhrdelníky . Na vrchu mám väčšinou sviečku , náušnice , nejaké malé zrkadielko alebo zrkadlo z Ikei . Potom tam mám gumičky , sponky a odličovacie tampóny . 
V prvom šuplíku mám riasenky a linky . potom veci na obočie . Nájdu sa tam značky ako je Essence , Pupa Milano , Miss Sporty , Avon , Maybelline , Yves Rocher , Oriflame .Potom mám šuplík s produktami na tvár . Mám tu púdre , korektory . Potom lícenky a bronzer a úplne vzadu mejkapy ( tie nepoužívam ja ale na ostatných ) a vzorky mejkapov . Nájdete tu značky ako Alverde , Jordana , Miss Sporty , oriflame , Catrice , Essence , Avon , Rimmel London .
Ďalej následuje šuplík s produktami na pery .
Mám tu rúže , ceruzky na pery , jumbo tužky na pery , lesky a balzamy na pery .
Nájdete tu značky ako Essence , Miss Sporty , She , Oriflame , Loreal , Maybelline , Rimmel , Catrice , Makeup Revolution , Yves Rocher , Regina , Blistex , Balea , Mydlá z farmy
jeden zo šuplíkov je aj tento s produktami na oči . Mám tu paletky , mono očné tiene . Potom ceruzky na oči , štetce a penové aplikátory , jumbo tužky .
Nájdete tu značky ako Essence , Oriflame , Ebelin , Alverde , Jordana , Catrice , Sleek .

Posledné 3 šuplíky sú -
Laky , Veci ktoré testujem alebo čakajú na spotrebovanie , produkty na čistenie štetcov a mydlá .A na poličke mám štetce ( Essence , Ebelin , Oriflame , No name ) voňavky ( Yves Rocher , laura Biagoti , Adidas ) . Potom košíček s produktami na vlasy ( Batiste , tužidlo , Dove suchý šampón a kondicionér . Potom mám košíček kde mám vzorky , krémy na ruky a tvár . Micelárky od Biodermi , pééling Oriflame a čistiacu vodu Balea .
A samozrejme obraz Marylin Monroe


To je nadnes všetko . Budem rada za každý komentár alebo postreh .
Vaša Lucy 

-Odkazy a info-
Oriflame :
http://sk.oriflame.com/
Laky na nechty :
http://www.theunimyworld.blogspot.sk/2015/05/makeup-collection-laky-tag.html
Fotené na :
Nikon Coolpix L3400

Komentáre

Obľúbené príspevky