JBMNT mikina - shop.rukahore.sk

AHOJ :) 
Vítam vás pri dnešnom príspevku a dnes si posvietim na mikinu JBMNT . Ako možno viacerý z vás vedia za tou mikinou stojí Rytmus a kontrafakt . Myslím si , že táto recenzia bude pre viacerých z vás prínosom pretože táto mikina nie je až tak lacná záležitosť . 

Všeobecne : 
Ja som si teda vybrala čierno-bielu a číslo Unisex-M . Na ich eshope si môžte pozrieť aj tabuľku s veľkosťami v cm. ja som tak nespravila a preto mi je trošku väčšia a na rukávoch dlhšia . Preto si radšej pozrite tie tabuľky nech si ste stopercentne istý . Pri mikine máte na výber z viacerých farebných kombinácií ( 8 ) . Pozor si avšak dajte pri tom či je tovar momentálne dostupný . Pretože tieto mikiny sú celkom populárne a môže sa stať , že budú vypredané . Mikina je klasicky čierna s vreckom vpredu a  kapucňou .  
Materiál a pod. : 
Mikina je z veľmi príjemného materiálu . Z vnútra je teplá . Na leto a jar asi skôr nie . Aj keď každému je inak zima a teplo . Veľmi sa mi páči a oceňujem nápad , že z vnútra kde máte štítok je aj menší text , ktorý si môžte na fotke dole prečítať . Zároveň tam máte pokynu ku žehleniu a praniu . kedže máme psa a aj mačky mikina je často do chlpov a na nej je všetko vidno . Čiže sa perie častejšie . Perieme ju podľa pokynov na 40 . Čo sa týka žehlenia žehlíme ju klasicky ako všetky mikiny , Biely nápis JBMNT krásne drží a zatiaľ sa nelúpe . 
To je viac menej všetko čo by som ku tejto mikine napísala . V zime a cez jeseň ju poriadne využijem a ktovie možno sa o nej v nejakom lookbooku ešte zmienim . Pokiaľ vás táto mikina zaujala tak si ju môžte objednať tu - http://shop.rukahore.sk/rytmus#!jbmnt/30
A pre väčší sortiment ( tričká , tepláky , body pre miminká , mikiny a cd-čká ) klikni sem - 
http://shop.rukahore.sk/rytmus#!jbmnt
To je celá recenzia . Budem rada ak som vám nejako pomohla a vy mi môžte napísať nejaký komentár alebo či aj vy vlastníte túto mikinu . 

-Odkazy-
Mikina JBMNT ( 35,00 eur )
http://shop.rukahore.sk/rytmus#!jbmnt
Ruka Hore :
http://rukahore.sk/
Shop ruka hore :
http://shop.rukahore.sk/ 
Outfit s mikinou :
http://www.theunimyworld.blogspot.sk/2015/08/fotografovanie-mikina-jbmnt.html

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky