Paletka tieňov , rúž , štetec a píling - Oriflame cosmetics

AHOJ :) 
Vítam ťa pri dnešnom príspevku a dnes to bude už druhá recenzia na produkty značky Oriflame . Pri minulej recenzii mi boli produkty zaslané náhodne teda som nevedela čo mi príde . Tentokrát som si však mohla vybrať a v tejto recenzii uvidíte či som mala šťastnú ruku alebo nie . A áno , ak ste si už všimli fotky som fotila pri mori . Bola to pre mňa prvá skúsenosť kde som fotila niečo v prostredí s ľuďmi . Pre nich to bolo asi tiež zábavné pozerať sa na mňa ako leziem s foťákom a produktami v plavkách na skaly a potom som aranžovala produkty :) Poďme nato !

Tentoraz prejdem rovno na produkty . Pre tých ktorý ešte nepoznajú túto značku tak vám dole dám odkaz na minulú recenziu a samozrejme na všetky produkty a ich web . 

Paleta očných tieňov Pure colour 

Od Oriflame je toto už moja druhá paletka . Prvú ktorú mi poslali som si totálne zaľúbila a preto som neodolala tejto . Okrem toho si myslím , že táto verzia sa viacerým lepšie kombinuje kedže má nude tiene .  Paletka má 8 tieňov . Väčšina je matná alebo s ľahkým leskom . Je veľmi dobre pigmentovaná a pre začiatočníkov ale aj pokročilých ideálna . Paletka je vhodná aj na cesty pretože je menšia a viečko sa neotvára takže sa nemusíte báť , že by sa s ňou niečo stalo .  Akurát znovu sa opakuje história a jedine čo mi na nej prekáža je aplikátor ktorý je malý a pre mňa nepoužiteľný .  Okrem toho má táto fešanda ďalšie 2 sestry . Ja jej dávam 10 z 10 ale ako sa vraví s odretými ušami . Je to kvôli tomu aplikátoru ale prekvapila ma natoľko , že si tých 10 zaslúži . 

Rúž na pery Giordani Gold s SPF 15 
Áno som maniak na rúže a nejak sa s tým netajím . Hmmm , ešte nedávno mi chýbal dobrý červený rúž a ´´voala´´ mám ho tu . Ja mám odtieň Red fatal . je naozaj krásny ale nie je to úplne pravá červená ale je s oranžovým podtónom . Rúž má krásnu krémovú konzistenciu a dočítala som sa , že obsahuje aj arganový olej . Paráda . Musím poznamenať , že mi vydržal naozaj dlho . Už neviem koľko hodín ale stačilo mi ho raz naniesť a potom už nie a nie dole . Tento rúž je naozaj ideálny na leto . však má SPF 15 a preto budú vaše pery chránené pred slnkom . Čo sa týka obalu tak ten vyzerá naozaj luxusne ( však posúďte sami ) . Tento rúž si na plnej čiare zaslúži 10 z 10 . Profesionálny štetec na korektor / rúž 
Aj vás nebaví si nanášať korektor prstom alebo hubičkou ktorá je po čase absolútne špinavá a nehygienická ? Mňa to trápi už pekne dlho . Ale teraz som objavila tento štetec a celé sa to zmenilo . Korektor sa s ním nanáša veľmi dobre . Ja to robím tak , že najprv s ním nanesiem korektor a následne dôkladne rozotriem . je to lepšie než prstom alebo hubičkou . Štetec som skúšala aj na rúž . Tam je to o čosi horšie . farba sa na perách začne droliť alebo zanechá fľaky a čiary od štetca . Výzorom vyzerá profesionálne a  materiál je z nylónu , hliníka a dreva . Zatiaľ som ho čistila 3 krát a ani jedna štetinka nevypadla čo je super . Tomuto štetcu dávam 9 z 10 pretože na rúž je zlý ale inak mu nemám čo vytknúť . 
Pílingový čistiaci gél Pure Skin 
Wooow . Nemám slov . Skúsila som teda aj nejakú pečujúcu kozmetiku a stojí zato .  Aspoň tento píling je úžasný . Tento píling má dôkladne čistiť pokožku a póry . Zároveň zabraňovať vzniku vyrážok a čiernych bodiek . Svoju úlohu splňuje . Ja som nikdy nemala nejak vyrážky možno dokopy 5 krát takže to neviem posúdiť ale čo sa týka čistenia a zabraňovaniu vzniku čiernych bodiek tak to áno . Má sa používať denne ale ja som ho používala zo začiatku každý druhý deň ale teraz si ho dám raz za týždeň kvôli tomu , že mám citlivú pleť a potom mi to nerobí dobre . Konečne píling ktorý má pumpičku . Je to neuveriteľne ľahké stačí len 2 krát otočit a pumpička sa odomkne . Píling pekne vonia . Krásne čisto a sviežo ( niečo pre mňa ) . Ja mu dávam10 z 10 a určite ho odporúčam . 

Zhrniem to tak , že Oriflame je naozaj dobrá značka . V poslednej dobe ma veľmi nadchla a ani si neviete predstaviť koľko veci by som ešte rada skúsila :) Takže za mňa áno . Dokopy dostala dnešná recenzia a produkty 39 bodov . Pod fotkou budete mať všetky odkazy tak si ich určite pozrite :) 

Nakoniec líčenie s týmito produktami : 


-Odkazy-
Oriflame 
http://sk.oriflame.com/
Paleta tieňov ( 12,9 eur )
http://sk.oriflame.com/products/product?code=24808
Rúž Giordani Gold ( 6,99 eur )
http://sk.oriflame.com/products/product?code=30445
Štetec na korektor/rúž ( 3,5 eur )
http://sk.oriflame.com/products/product?code=24144 
Píling Pure Skin ( 6,9 eur )
http://sk.oriflame.com/products/product?code=20194
Prvá recenzia s produktami Oriflame 
http://www.theunimyworld.blogspot.sk/2015/07/paletka-tienov-lesk-na-pery-riasenka.html
Večerné líčenie 
http://www.theunimyworld.blogspot.sk/2015/08/vecerne-licenie.html

Vaša Lucy 


Komentáre

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky