Jordana cosmetics - lipstick 008 and 190 ( krasotika.sk )


AHOJ :) 
Vítam vás pri dnešnej recenzii . Konkrétne to bude recenzia ďalších dvoch výrobkov do mojej rodinky značky Jordana . Tieto produkty nájdete na stránke www.krasotika.sk . 

Začnem všeobecne . Poslali mi dva odtiene a to 008 -Bronze a 190- Apricot glaze . Obidva rúže sú také hutnejšie ale 008 je maslovejší . Mám ich naozaj rada lebo dlho vydržia . 190 mi vydržala celý deň a to nekecám :) Len škoda , že veľmi nehydratujú lebo mne ostali potom  suché pery . Čo sa týka obalu ten je úplne minimalistický . Avšak páči sa mi , že viečko je priehľadné a vidíte odtieň rúžu . 

Jordana cosmetics lipstick - 008 Bronze 
Milujem túto farbu !!! Tento rúž je naozaj krásny . Hodí sa ako na leto tak na jeseň . Na prvý pohľad som si myslela , že bude šialeno hnedý . Je to skôr bronzová čo vyplýva z názvu :) Má pekné zlaté odlesky a ku tomuto rúžu sa úplne hodia . Je teda maslovejší než 190 . Ako som už vravela škoda je to , že veľmi nehydratuje . Okrem mňa sa veľmi páči aj mojej starkej . Tento rúž je určite dobrý darček pre príbuzné alebo pre vás .


Video :

Jordana cosmetics lipstick - 190 Apricot glaze 
Jéééj taká farba vôbec existuje ???? To som si povedala , keď som rozbalila tento rúž . Nádherná marhuľová farba . Myslím si , že táto farba sa nestratí a hodí sa na každé ročné obdobie . Robí naozaj pekné a veľké pery . Avšak pozor pri nanášaní . Ak sa netrafíš na pery ale vedľa bude to dosť vidno . Tento rúž vydrží naozaj dlho a dole si ho dáš len odličovákom alebo lepšou micelárkou .
Video :

Nakoniec nesmie chýbať jedno líčenie kde so použila práve 190 -

To je celá recenzia . Tieto rúže vám odporúčam lebo sú krásne a majú úžasné farby . Avšak ak máte suché a popraskané pery nebude to pre vás veľmi dobré . V utorok vás čaká líčenie práve s týmito produktami :)
-Odkazy-
Krasotika :
http://www.krasotika.sk/
Jordana rúž 008 Bronze ( 1,96 eur )
http://www.krasotika.sk/ruze/ruz-jordana-lipstick.html#/1320-jordanalipstick-bronze/1320-jordanalipstick-bronze
Jordana rúž 190 Apricot glaze ( 1,96 eur )
http://www.krasotika.sk/ruze/ruz-jordana-lipstick.html#/1348-jordanalipstick-apricot_glaze/1348-jordanalipstick-apricot_glaze
Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky