Neodolateľné nákupy / kozmetika - September 2015

AHOJ :) 
Vítam vás pri druhej časti týchto nákupov za September . Tento mesiac som si dala Stopku v nakupovaní ale niekedy som neodolala :) 

Farba na telo - Panta Rhei Creative 
Ja chcem už halloween ...... ako vidíte doplňujem zásoby a tieto farby na telo sú naozaj dobré a nemám na ne alergickú reakciu .

Umelá krv - Tedi 
Ďalej som už potrebovala umelú krv lebo minulý rok som minula tú mini-pidi z DM-ky . Zatiaľ je fajn , u mňa žiadna alergická reakcia a aj dlho drží . 

Mydlo z dovolenky - darček od Kamči 
Kami ďakujem :) Kedže zbieram mydielka ( ručne vyrábané , bio , z dovoleniek ) tak som sa naozaj potešila . Momentálne nejak ulietavam na bylinkách a na tomto mydle sú a aj krásne vonia . Má u mňa krásne miesto v zbierke .

Miss Sporty laky na nechty - DM 
Zistili sme s maminou , že máme málo ružových lakov ( hmmm , jasné ) . Tak sme si kúpili tieto a to je - 075 a Coty Paris . Sú naozaj pekné . 
( Inak mami , ten 075 máme už tretí !! :D )

Suchý šampón - 101 drogéria 
Rýchla záchrana . urgentne som potrebovala suchý šampón lebo som bola v meste a po tréningu , čiže spotené vlasy a bez objemu . Nabehla som do drogérie a zobrala tento . Ako záchrana fajn ale nie je najlepší . Môžte sa tešiť na test suchých šampónov :) 

Štetce na oči Essence - DM 
Všimla som si novú limitovanú edíciu štetcov a toto trio som tam nedokázala nechať . V jednom máte tri štetece a to je na cesty ideálne . Spravíte s nimi ako linky , obočie tak oči . Super vec . 
To je v podstate všetko čo som si kúpila alebo aj dostala . Určite mi dajte do komentáru vedieť či sa aj vám stáva , že si myslíte ako nemáte lak na nechty v nejakej farbe ale doma ich máte aspoň dva :) 

-Odkazy-
Tedi
https://www.tedi.com/sk/
Essence
http://www.essence.eu/sk/domov/
Dm 
https://www.dm-drogeriemarkt.sk/
101 drogéria
http://101drogerie.sk

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky