Snapchat rainbow - makeup tutoriál / halloween 2015

AHOJ :) 
Vítam vás pri dnešnom tutoriály . Ak máte snapchat tak viete , že má nové vymoženosti ako napríklad spraviť si fotku a ono vám to pridá túto dúhu z úst . Tieto fotky robia hlavne rôzne celebrity a herci . Ja som sa rozhodla tento trend stvárniť v líčení a ukázať vám ho . 

Na líčenie som použila : 
Koretor - Catrice 
Eyebrow kit - Essence 
Podkladovú bázu pod tiene - Essence 
Lícenka 60 life ´s cherry - Essence 
Riasenka - Oriflame 
Tužka na oči biela . Catrice 
Rúž 13 love me - Essence 
Paletka tieňov Acid brights - Makeup Revolution 

Ako som postupovala : 
Ide vlastne len o ústa a okolie . Najprv som naniesla slabý ružový rúž , ktorý zvýraznila farbu mojich pier . Potom som začala kresliť farebné čiary . nakoniec som bielou tužkou spravila biele bodky a hviezdy v okolí pre to aby to vyzeralo magickejšie . 

A potom som naniesla špirálu na mihalnice a aj na dolné mihalnice . Ešte som spravila dolnú bielu linku aby to opticky zväčšilo oko . A samozrejme eobočie :) . A ako posledné som naniesla naozaj veľa lícenky aby to vyzeralo ako začervenanie . 

Ako to dopadlo : 
To je celý tutoriál . Je na pohľad jednoduchý ale tie čiary dajú zabrať . Tá hodinka a pól určite . Budem rada za vaše komentáre alebo postrehy . Ak si spravíte tento makeup môžte mi poslať fotku na gmail - lucyschannel21@gmail.com . Rada si ich pozriem a ak budete chcieť tak ich aj zverejním
Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky