Sugar skull - makeup tutoriál / halloween 2015


AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom tutoriály na halloween . Tentoraz som sa rozhodla napodobniť sugar skull . Táto maska vznika v Mexiku počas ich dňa mŕtvych . Poďme na to !
Čo som použila : 
Paletka Makeup Revolution - Acid Brights 
Primer na tiene - Essence 
Čierna linka - Miss Sporty 
Púder Stay Matt - Rimmel London ( 01 ˇ)
Riasenka - Avon 
Eyebrow kit - Essence 
Korektor - Miss Sporty 
Rúž - Essence ( 13 ) 
Tužka na pery - Essence ( 12 ) 
Ako som postupovala :
Začiatok už všetci poznáte . Je to rutina menom - korektor , obočie a pod. Obočie som si avšak spravila jemnejšie . Potom ako vidíte na dolnej fotke som zobrala linky a spravila takýto zobáčik podľa predlohy ( google - sugar skull ) .
Následne som spravila linkami aj dva kruhy okolo očí . Potom som vnútro vyfarbila ružovými tieňmi a okolo kruhu spravila bodky tužkou na pery . 
A posledné kroky sú . Medzi očami som spravila srdiečko linkami a na brade spravila niečo ako slnko . Na ústa som naniesla rúž a potom spravila stehy . Nezabudnite na púder a je to :) 
Ja ešte odporúčam zobrať si nejakú kvetinovú čelenku alebo si nasprejovať vlasy na bielo , ružovo ( sprej na vlasy sa zmyje hneď po umytí - nájdete ho v DM ) 
Ako to dopadlo : 
Mne osobne sa tento makeup páči hlavne kvôli tomu , že všetko si môžte spraviť po svojom - farby , tvary jednoducho úplne všetko a vždy budete odlišný . Okrem toho vám to nezaberie viac ako 10 minút .
To je celé . Budem rada za každý komentár alebo postreh . Ak si spravíte tento makeup tak potom mi môžte poslať vašu fotku na gmail - lucyschannel21@gmail.com .  Rada si ich pozriem . 
-Odkazy-
Halloween tutoriá - Alien 
http://www.theunimyworld.blogspot.sk/2015/10/alien-makeup-tutorial-halloween-2015.html
Halloween tutroiál - Pop Art 
http://www.theunimyworld.blogspot.sk/2015/10/pop-art-makeup-tutorial-halloween-2015.htm
Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky