Sweater weather TAG


AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom tagu . Dnes vám zodpoviem pár otázok čo sa týka jesene . Tento tag je v preklade svetrové počasie ale sweater weather znie oveľa lepšie . 

1. Obľúbená vôňa sviečky ? 
Na jeseň často pálim klasickú vanilkovú sviečku Yankee Candle ale občas si dám do vonnej lampy aj olejček Moschu . Inak sa mi peľmi páčia sviečky v vanilkových , oranžových farbách a aj Yankee Candle limitovaná edícia . 

Zdroj : Yankee Candle


2. Káva , čaj či horúca čokoláda ?
Pre mňa určite horúca čokoláda alebo kakao . Môže byť aj čaj .  Čaj mám rada z lesnej zmesi alebo nejaký bylinkový . Hlavne pokiaľ som chorá . A čokoládu si dám ale musí byť naozaj dobrá :) 

3. Meníš svoje líčenie na jeseň / zimu ? 
Tak samozrejme :) Mením ako rúže tak aj odtieň púdru či korektoru . Ale inak sa veľmi nemaľujem čiže všetko ostatné ostáva ako vždy . Mením iba tie pery a púder/korektor . 
Tip pre teba na jesenné líčenie : http://www.theunimyworld.blogspot.sk/2015/09/makeup-tutorial-grunge-fall-makeup.html

 4. Obľúbené jedlá v tomto období ? 
Mandarinky :) Myslím , že mandarinky má každý rád . A potom podľa toho čo mi príde na chuť . Väčšinu dobrých jedál dávam na môj instagram . Keď tak kuknite :) 
Instagram : https://instagram.com/theuni_myworld/

5. Čiapky alebo šále/šatky ? 
Za mňa oboje . Aj keď takto na jeseň skôr klobúky a šále . Čiapky nosím najradšej v zime . 

6. Najobľúbenejší lak na nechty cez jeseň ? 
Budú to tieto tri . Rimmel London - Purple region , Miss Sporty - ? a Pupa - 005 . Sú to pre mňa ideáne jesenné farbičky . 

7. Obľúbená jesenná pieseň ? 
Tak to bude pre mňa jednoduché . Určite The Weekend - The hills , Sam Smith -  i am not the only one . 

8. Aké je počasie tak kde žiješ ? 
Momentálne upršané ale niekedy je krásne ako na fotkách nižšie . Najviac milujem tie jesenné farby všade naokolo . Ale je už celkom zima čo nenávidím . 

9. Najväčší zážitok ? 
Každý halloween . To je sviatok , ktorý mám naozaj rada a čudujem sa , že som sa vtedy nenarodila . Možno v minulom živote :) . Je to super lebo všetci sa namaľujeme a vyrazíme von alebo máme nejaké súťaže . Baví ma vymýšľať pre váss rôzne tutoriály či diy . A samozrejme aj moje narodeniny , ktoré oslavujem v Novembri . BTW : fotka hore vľavo je stará 3 roky a fotka dole vpravo je stará rok :) 

10. A najnosnejšieho rúže ? 
Otázka práve pre mňa . Na jeseň volím skôr matné odtiene a menej bláznivé než cez leto . Pre mňa to sú odtiene nude , červené , malinové a hnedé . Ale najviac v mojej kabelke nájdem : 
Oriflame - berry crush , Jordana - 008 bronze , Essence - 13 love me . 

To je všetko . Budem rada ak sa vám tento tag páčil a vy zanecháte nejaký komentár . Môžte mi napísať odpovede za vás na niektoré otázky ale sa so mnou podeliť o fotku na instagrame . Stačí ak ma na nej označíte a ja si ju automaticky pozriem . 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky