Čo dobré som zjedla ? Schoolbox - vitabox.sk

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom príspevku . Na začiatok by som len podotkla , že je dosť pravdepodobné a normálne ak pri čítaní dostanete chuť na jedlo . Pre to si niečo pripravte a čítajte ďalej . Už ste tu ? Okej tak sa pustme na dnešnú recenziu schoolboxu . 

Ak si pamätáte tak na jedlá z Vitaboxu som už recenzie robila . Ozvali sa mi znova a bola som veľmi nadšená novinou , že zmenili pár vecí čo sa týka jedla a pod. Neodolala som a išla som si niečo vybrať . Pre mňa to bolo ťažšie kedže nejem mäso a väčšina vecí obsahuje mäso ale nakoniec som si vybrala . A super novina pre nás vegeteriánov a vegánov je tá , že majú aj vegan menu . 

Výhodou Vitaboxu je už len to , že vám vaše jedlo donesú domov alebo do práce či školy . Mne doniesli schoolbox , ktorý som si vybrala . Ako vidíte boli to lievance s jablkovým pyré a šalát s celozrnnou buchtičkou . 

Ako prvé som zjedla lievance pretože sú sladké a ja sladké môžem . Musím povedať , že boli naozaj vynikajúce . Boli plnené jahodovým džemom , ktorý nebol presladený ako väčšina ale bol taký akurát . A ku jablkovému pyré nemám slov . Veľmi fajné a s lievancami úžasná kombinácia . 

A potom som sa pustila do šalátu . Bolo príjemné sa takýmto jedlom osviežiť po niečo sladších lievancoch . Šalát ako paradajky a syr boli čerstvé a tvorili dokonalý gurmánsky zážitok . Na šalátoch si naozaj potrpím a tento mi veľmi chutil . Šalát dobre zasýtil a nebola som ďalej hladná . 

Ja vám Vitabox môžem len doporučiť . Najete sa za normálne peniaze veľmi zdravo a hlavne chutne . Môžte si vybrať z viacerých menu a pre nás školy-povinných je super práve Schoolbox . 

To je všetko . Ak by ste chceli vyskúšať a objednať si Vitabox tak vám dám samozrejme odkazy dole . Do komentáru mi môžte napísať či ste niečo podobné skúsili alebo či ste si objednali Vitabox a ako vám chutil :)

-Odkazy-
Vitabox hl. stránka :
Vitabox na Facebooku :

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky