R.I.P. produkty + posúvam ďalej 2

AHOJ :) 
Vítam vás pri dnešnom príspevku . Dnes pár veci poputuje do koša a niektoré si nájdu nový domov . Však čítajte ďalej :)

Sprcháče :
Do koša poputuje až 5 sprchových gélov a jeden šampón . Začnem limitovanou edíciou od Balea . Obidve sú z leta akurát paradise beach je z roku 2015 a mango mambo je 2014 . Obidve vône sú celkom dosť sladké hlavne to mango . Balea má super sprcháče , môžem len doporučiť . A tie tri miniatúry sú z nejakého hotela ale vôbec nevoňajú . 

Vône : 
Do používala som môj obľúbený dezodorant od Rexony . SAD STORY . Bol super a kúpim si ďalší . A ešte došla aj vôňa Lady million . Bola veľmi pekná a obal je tiež veľmi luxusný . 

Starostlivosť o pleť : 
Začnem micelárnou vodou od Balei . Voňala respektívne nevoňala po malinách . Bola to veľmi umelá vôňa a štípala . Vyhadzujem ju z dôvodu , že sa mi do nej dostal práškový púder cez halloween . Potom  micelárka od Loreal . Veľmi rada som ju používala pokiaľ som si produkty počarbala na ruku alebo podobne . Na tvár som ju nepoužívala lebo štípala ale naozaj dosť !
A malá termálna voda od Avene . Super vec !!!! Rozmýšľam , že pôjdem aj do veľkej verzií lebo táto mala sa rýchlo minula . 

Krémy : 
Vypoužívala som jeden krém a jednu vzorku . Krém na telo od Lauri Biagotti ku ktorému som mala aj vôňu bol úžasný . Krásne voňal a rýchlo sa vsiakol do pokožky . A Bioderma je pre mňa jednotka . Ako micelárka tak aj tento krém ma nesklamal . Ľahký , príjemný , bez vône . 

Dekoratívna kozmetika : 
Je to veľmi smutné ale rozbil sa mi môj obľúbený púder na zimu :( . Bol to stay matte od Rimmelu . Dala som ho aj dokopy podľa návodov na internete ale je z neho veľmi cítiť alkohol , ktorý treba požiť pri takýchto veciach ( bude návod ) . Potom mi dopísala zelená tužka na oči . Chcela som ju použiť na halloween ale zrazu nešla - vyschla . A  dopoužívala som aj Essence eyebrow kit . Miešala som slabo hnedú s tmavou a vyšiel mi krásny šedý nádych . Tieto tiene môžem len doporučiť . 

Pery : 
Triedila som si kozmetický stolík a zistila som , že mám kopu balzamov , ktoré mi nevyhovujú alebo sú staré . Začnem Eosom . Ten mi nevyhovuje a vôňa je dosť umelá a preto ho posuniem ďalej niekomu komu sa bude páčiť . Potom tu mám dva hojivé zázraky od Oriflame . Top vecička ! Mám ich veľmi rada ale už mi došli čo je škoda a musím si kúpiť nový . Balea balzam , ktorý vonia po škorici a jablku . Pre mňa je veľmi sladký a preto ho radšej niekomu podarujem . A nakoniec balzam jahodové pery , ktorý je bio a vyrába ho značka Mydlá z farmy . A ešte  niekomu dám srdiečkový ručne vyrábaný a samozrejme bio balzam na pery s aloe vera . Ja som ho ešte ani nepoužila a mám iné balzamy tak ho niekomu podarujem . 

To je celý príspevok . Nahromadilo sa toho naozaj dosť . Budem rada ak mi napíšete čoho ste sa museli naposledy vzdať vy z vašej obľúbenej kozmetiky .

-Odkazy-
Recenzia Eos :
http://www.theunimyworld.blogspot.sk/2015/03/eos-recenzia.html

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky