Ako zabaliť darčeky trochu inak ... - Vianoce 2015

AHOJ :) 
Dnes som si pre vás pripravila niečo ako pokračovanie príspevku nápady na darčeky . Tentoraz avšak pôjde o to ich pekne zabaliť . Nebudem vám presne popisovať ako ich balím ja lebo expert nie som ale nejaké tipy - triky vám určite napíšem . 

Pre maličkosti je super niečo takéto : Zoberiete si čistú rolku od toaletného papiera a dovnútra dáte darček . Potom tie otvory tak zatlačíte dovnútra a zalepíte . Ja som ešte na začiatku oblepila rolku novinovým papierom a nakoniec obviažem stuhou . 

Prírodné baliace papiere sú tento rok naozaj in . Ja som použila takýto eco papier na , ktorý som pomocou vrchnáku a farieb spravila farebné kruhy . Následne som balíček obmotala takou špagátovou stuhou a nalepila ihličie .

Myslím si , že hit mason jar - pohárov na zaváranie vás zasiahol práve cez leto . Ale prečo nevložiť darček práve do nej . Ja som ju ešte ozdobila farebnou lepiacou páskou a špagátom . 

Doslovne balíček . Znova prírodný papier a technika s vrchnákom a farbou . Môžte pridať ihličie alebo iný prírodný doplnok . 

Dúfam , že ste sa inšpirovali a niečo možno aj vy vytvoríte . Ja osobne čím som staršia tým radšej dávam darčeky a balím ich . Je to predsa len iné keď dáte do toho veľa času a ste jedinečný namiesto toho aby ste darčeky zabalili do papieru s vločkami . 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky