Čo som si našla pod stromčekom ? - haul

AHOJ :) 
Vítam vás pri dnešnom haule . Dnes vám ukážem čo mi som si našla pod stromčekom ale vy tak isto dostanete nejaký ten darček . Každý deň od 25.12-30.12 pridám jeden príspevok . Dnes to je akurát tento :)  Pripravila som si pre vás aj tieto virtuálne darčeky . Čiže každý deň sa rozbalí jeden . 

Ja som teda dostala tento krásny svietnik alebo ako by som to nazvala a Stabilo pen , ktoré som si dho priala . 

Aby to nebolo málo roztomilé dostala som aj túto dózu v ktorej mám sviečky . 
Od maminej kolegyni Deny som dostala túto krásnu čiapku . 

Potom som si rozbalila jeden športový balíček kde boli tieto boxovacie rukavice , opasok ( na judo ) a judo nohavice . 
Tejto krásnej ružovej Nike taške som sa veľmi potešila . Kto by nechcel ružovú tašku na judo ??? :) 
Viem , že zatiaľ to vôbec nevyzerá , že by som bola nejaká beauty bloggerka a ešte to tak dlho vyzerať nebude :) . Správne vidíte hru na počítač a to Zaklínač 2 . Občas mám naozaj rada takéto príbehové hry ... už len mať na ne čas . A zošit s mimoňom - kto by nechcel .

Ako niektorý možno viete som celkom kreatívna a rada si len tak čmáram a kreslím . Preto som si veľmi priala tieto omaľovánky pre dospelých . A kedže som len človek a nezapamätám si občas čo a kedy tak diár na rok 2016 nesmie chýbať . 

Pri knihách , ktoré dostanem na Vianoce mám len jeden problém . Prečítam ich hneď v ten deň.
Od kamarátky Denisky som dostala knihu Okolo sveta s Justinom B. Je to super kniha pre tých ktorý chcú vedieť o Justinovi viac . A slávna kniha od Cup Of Style :) Láska na prvý pohľad . O pár rokov možno knihu vytvorím aj ja , kto vie ....
Kozmetika nesmie chýbať . Ja som tento rok dostala super produkty od Oriflame . Čiže hojivý zázrak s vôňou ak sa nemýlim tak čučoriedok . Tri mini krémy na ruky , ktoré sa budú hodiť do kabelky . Nakoniec šampón a kondicionér s vôňou medu . 
Stalo sa vám , že ste nedostali na Vianoce ponožky ??? Mne áno . Bolo to minulý rok a bola som z toho celkom nešťastná . Preto som rada , že tento rok ,, ježiško ´´ nesklamal a zadovážil mi tieto teplé vianočné . 

Od Juli som dostala takýto krásny zápisník , ktorý je dokonca eko a ružovú sviečku :) Juli vie vždy ako ma potešiť . 
A nakoniec tu mám túto krásnu sviečku od Veroniky . Vonia po levanduli a šalvii . Práve tu horí vedľa mňa a je naozaj super . Vyrovná sa aj Yankee Candle . 

Nakoniec všetkým ,, ježiškom ´´ naozaj ďakujem . Vy sa tešte na váš zajtrajší darček :) Môžte mi napísať čo ste tento rok dostali vy . 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky