Moje kráľovstvo

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom príspevku . Je to predposledný darček pre vás a bude o mojom kráľovstve . Tento druh článku je na mojom blogu veľmi obľúbený . Starší čitatelia vedia , že to je už druhý krát kedy vám to ukážem . Je to preto , že za rok budú vždy dva krát . Také aktualizácie čo je nové a pod. Na začiatok by som vám chcela len povedať , že sa nejdem ospravedlňovať ako iné bloggerky/youtuberky , že toho mám veľa alebo málo . Je to môj koníček a pokiaľ vás takéto príspevky pohoršujú alebo sa vám nepáčia nesledujte ich :) Ďakujem !

Takto vyzerá moja skrinka kde mám všetko kozmetické a bižutériu . Na hornej poličke mám ostatok kozmetiky . 

V prvom šuplíku mám riasenky , linky  a produkty na obočie . Nájdete tu rôzne druhy štetiniek a dokonca aj farebnú špirálu od Pupy . A moje tri obľúbené produkty z tohto šuplíku sú :
tiene na obočie od Essence , Riasenka od Oriflame a riasenka od Rimmel . 

V druhom šuplíku mám veci na tvár ako napríklad púdre , makeup , lícenky a po bokoch produkty na halloween . Moje tri obľúbené produkty sú : bronzer or Rimmel , púder od Jordana cosmetic a korektor od Maybelline . 

Tretí šuplík mám asi najradšej . Je plný produktov na pery . Od leskov cez rúže až po balzamy . 
Moje najobľúbenejšie produkty sú : rúž od Yves Rocher , balzamy od Orifame a rúže od Oriflame . 
Posledný šuplík s kozmetikou je plný tieňov a ceruziek na oči . Moje najobľúbenejšie produkty sú : paletky Giordani Gold , paletka od Sleek-u a báza pod očné tiene značky Essence . 
Rýchlo ešte zhrniem čo mám na poličke . Mám tu Marilyn Monroe ako symbol ženskosti alebo krásy jednoducho sa mi páči ako sa líčila . Potom stojan so štetcami a momentálne šampón a kondicionér na vlasy od Oriflame . Potom nasleduje krabička kde mám celú starostlivosť o moju pleť . A nakoniec voňavky a produkty na vlasy .  

Hádam sa vám tento príspevok páčil . Ale podľa štatistík by sa vám mal :) Budem rada za každý komentár alebo postreh . 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky