TOP produkty za rok 2015

AHOJ :)
Dnešný darček pre vás je o najlepších produktoch za rok 2015 . Vyberala som tie , ktoré má najviac prekvapili alebo som ich najviac používala . 

Rúž Yves Rocher - rose galica 61
Môj prvý rúž :) . Vybrala som si veľmi pekný rúž . Naozaj keď nemám chuť na nejaké výraznejšie farby alebo si neviem vybrať zvolím tento . Okrem toho dlho vydrží a pekne hydratuje .

Korektor Maybelline Affinitone - 02 natural
Jeden z najlepších korektorov vôbec !!! Lepší je možno len catrice camouflage . Má super krytie len škoda , že neviem zohnať odtieň 01 .

Sleek makeup palette - Au naturel
Táto paletka u mňa boduje hlavne kvalitou . Má krásne matné teplé aj studené tiene a pár trblietavých . Je super ako na bežné nosenie tak aj na nejaké hravejšie experimenty . 

Tieň Catrice - 030 vanilla sky ride 
Tento tieň má veľmi peknú farbu a je aj dobre pigmentovaný . Na rozjasnenie očného kútika je úplne dokonalý . 

Riasenka Oriflame - extendalash 
Najlepšia špirála forever !!!! Pomer cena=výkon je viac než dostačujúci . Mihalnice natočí a farba neopadáva ... čo viac si priať . 

Essence gél na obočie - 01 blondy brows
Nemáte v blízkosti značku Benefit a ich gély na obočie ??? Nevadí . V drogérií je lacnejšia a tak isto dobrá náhrada od Essence . Som rada , že má šedý podtón a na výber je z dvoch odtieňov .

Micelárna voda Bioderma 
Myslím , že túto klasiku každý pozná . Ale je to sakra super micelárka . Pekne  pleť vyčistí a zabraňuje tvorbe pupienkov , 
Suchý šampón Batiste 
Batiste je konečne už aj v drogériách na Slovensku . Teda v Dm-ke . Je to zatiaľ najlepší suchý šampón ktorý som mala . Krásne vonia a vlasy sú ten deň naozaj pekné a nemastia sa . Len škoda , že sa celkom rýchlo minie . Max. 10 použití . 

To sú moje top produkty za tento rok . Som zvedavá čo zaujímavé bude v roku 2016 ...čo myslíte ???

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky