Recenzia kozmetiky Oriflame 1/2016 - téma : Zažiarte na plese

AHOJ :)
Vítam vás pri tohtoročnej prvej recenzií produktov značky Oriflame . Tentoraz ako možno viete podľa článku s líčením rozhodla som sa pre tému : Zažiarte na plese . Od tohto nového roka som sa rozhodla ešte viac zlepšiť kvalitu týchto recenzií a preto vždy pri úvodnom obrázku nájdete vpravo hore webovú stránku , nižšie bude téma a nakoniec vľavo dole číslo katalógu . Užite si recenziu :)

The One - everlasting foundation ( fair nude )
Na ples jedine s makeupom , ktorý prežije naozaj všetko ! Ja som tento raz vyskúšala tento makeup v odtieni fair nude alebo aj 02 . Ako vidíte obal je sklenený a pre nanesenie makeupu tu je fialová pumpička . Obsahuje 30 ml makeupu čo je naozaj vynikajúce a preto vám tento produkt vydrží naozaj dlho . Mám doma aj makeup The One - illuskin foundation v odtieni 01 a musím priznať , že farbou mi sedí viac . Nie je to tým , že by bol tento tmavší ale skôr tým, že má žltý podtón . A podtón mojej pleti je skôr ružový . Musím však uznať , že tento makeup vydrží naozaj skoro celý deň a dobre kryje nedokonalosti  . Ja mu kvôli odtieňu ( ktorý na obrázku vyzerá inak ) dávam 9 bodov z 10 .
PS : O týždeň by malo byť porovnanie makeupov od Oriflame - ktorý je ten top pre vás ? 
Giordani Gold - sheer powder ( Light )
Dobrý makeup treba niečim zafixovať . Nikto sa predsa nechce lesknúť ako disko-guľa . Ja som vyskúšala tento púder , ktorý má dokonca SPF 15 . Obal tohto púdru je naozaj luxusný ako aj celý produkt . Vnútri je zrkadlo , ktoré na rýchle , ktoré postačí na rýchle prepúdrovanie na záchodoch alebo inde , kde nemáte po ruke zrkadlo . Ďalej sa tu ukrýva aplikátor na nanášanie púdru v tvare takej hubičky . Môžte to používať ale ja radšej používam štetce ( Oriflame má aj super štetec na púder ) . Púder je krásne namletý a nezanecháva žiadne fľaky a škvrny . Ja mu nemám čo vytknúť a preto dostáva 10 bodov z 10 :) 

Veryme - paleta tieňov ( lovely )
Ku správnemu líčeniu patria aj dobre vybraté tiene . Ide o to či máte radšej farby alebo skôr prirodzené líčenie . Ak ste si neviete vybrať alebo si nieste istá odporúčam vám zlatý stred . To je prípad tejto paletky . Je poskladaná viac menej do ružových tieňov ale dá sa s ňou vykúzliť ako jednoduché jemné tak aj poriadne farebné líčenie . Nenechajte sa odradiť obalom ! Je síce taký obyčajný plastový ale  zato tiene sú vynikajúce . Svedčí o tom aj to , že túto paletku som si vybrala už štvrtý krát :) Výdrž je taká stredná . Myslím , že tých päť hodín vydržali ale potom sa už tak trochu spojili do jedného odtieňu .  Pigmentované sú dostatočne a veľmi sa mi páči hlavne to , že trblietky neopadávajú . Ja by som tento paletke dala 9,5 bodov kvôli obalu . 

Giordani gold - lipstick ( pink delicay )
Rúže sú niečo pre mňa . Musím priznať , že už dlho pokukujem po tomto produkte , ktorý ma zaujal hlavne obalom . Neviem prečo ale obávala som sa , že obal bude plastový a nebude kvalitný . A milo ma prekvapil . Obal nie je vôbec plastový a nekvalitný . Práve naopak je krásne kovový - tak by som to pomenovala a vyzerá totálne luxusne . A páči sa aj môjmu okoliu . Farba je taká ružová , ktorá sa bude hodiť každému . Je to totiž farba ako vaše pery akurát šťavnatejšie a lepšie :) Chápete nie ? Som naozaj rada  , že tento rúž je taký akoby olejový a pery aj vyživuje . Výdrž je taktiež super . Ale nezabudnite si po jedle pery pretrieť znova ! Pitie vydrží ale jedlo už nie . Za mňa určite 10 z 10 . 

Giordani gold - intense shine nail lacquer ( lilac )
Hľadáte lak , ktorý vydrží dosť dlho ? Tento lak je teda vytvorení pre vás . Naozaj vydrží krásne dlho a po natretí máte krásne nechty ako z obrázku . Tento lak má taktiež pekný obal a je ho dosť veľa . Farba je veľmi príjemná niečo ako staro-ružová . Skoro by som zabudla . Musím pochváliť aj jeho štetec , ktorý je dostatočne široký na celý necht a farbu nanesie pekne rovnomerne . Nemá viac čo dodať jednoducho 10 z 10 :) 

A nakoniec všetko uložte do krásnej kozmetickej taštičky..
A ako posledné tu je táto nádherná kozmetická taštička , ktorej  nemám čo vytknúť . Konečne som našla taštičku , ktorá je dostatočne veľká a aj pekná . Inak viete aké je pozitívum toho , že je priesvitná ? Ak cestujete tak pri letiskovej prehliadke vám nemusia všetko vyberať alebo vás z niečoho podozrievať lebo to uvidia . Čiže 10 z 10 :) 

To je z dnešnej recenzií všetko . Týchto šesť produktov dostalo dokopy 58,5 bodov z 60 :) A vy ste už boli na plese či len pôjdete ?
Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky