Nákupy za Január - nakupovacia stopka ???

AHOJ :) 
Vítam vás pri dnešných nákupoch alebo aj čo sa mi nazhromaždilo za mesiac Január . Kto si všimol tak niekedy som robila sériu - Neodolateľné nákupy . Dlhšie som nič také nerobila kvôli tomu , že buď tie veci neboli zaujímavé alebo som si dokopy nič nekúpila . Preto som sa rozhodla s touto sériou skončiť . Nakupovacie články/ videá ma veľmi bavia a kedže je toto môj blog môžem sem písať čokoľvek bez nejakých sérií . A preto raz za čas keď budem mať chuť a tak tak tu takýto článok bude . Dúfam , že vás tento dlhý úvod neodradil a ideme na to ! 

Včera som bola s mojou kamarátkou Deniskou v meste a mali sme taký ,, shopping day ´´ . Zašla som si napríklad aj do drogérie DM kde som si kúpila môj obľúbený suchý šampón Batiste - ten z Chorvátska mi došiel a bola som strašne sklamaná , po novom je Batiste už aj na Slovensku . Na doporučenie pár bloggeriek som si kúpila micelárnu vodu Balea a je naozaj dobrá . A tento Adidas dezodorant sa mi jednoducho páčil . Čo viac dodať . 
V Tedi som si rýchlo kúpila tieto akože kamene . Uvidím čo s nimi vymyslím ale chcela by som ich použiť vo valentínskom alebo jarnom diy . A sú biele čiže tak či ak sa mi hodia do izby . 
Na začiatku mesiaca som zavítala do Pepca . Išla som tam kvôli nejakému košíku na nočný stolík . Chcela som niečo biele , útulné , celá ja . Natrafila som na tento s ušami na bokoch . Vyzerá pekne . Mám v ňom večernú starostlivosť o pokožku , knihu atď .
Ešte som si v Pepcu kúpila tento dokonalý črepník . Na kvety ho nemám lebo pri mne prežije iba kaktus ale  mám v ňom kozmetické produkty , ktoré používam viac menej skoro každý deň . Je v ňom aj lyžica ale to vysvetlím v ďalšom článku :) 

Stretla som sa aj s mojou kamarátkou Juli , ktorá má tiež blog ( odkaz bude dole ! )  a tak sme pobehali po nákupnom centre . Nakoniec som si nakúpila v HqM . Obidve sme si kúpili tento chocker s kamienkami , ktorý sa mi veľmi páči a povedala som si prečo nie ... ? 

Prikladám vám fotku z kabínky kde mám na sebe tričko , ktoré som si taktiež kúpila ale ako by som to povedala . Jednoducho je v praní ale bude s ním nejaký outfit čiže ho uvidíte detailnejšie  . Je to teraz populárny kúsok ( bol posledný a doslova ma prosil o to aby som si ho kúpila ) . Je to vlastne dlhšie tričko , ktoré ma na bokoch také rozparky . Vpravo dole  je nápis ,, Lost mi heart in LA ´´ čo je po slovensky ,, Zabudla som si srdce v LA ´´ . Pekné nie ?  

Posledný nákup mesiaca boli tieto dve tričká . Biele je z Gate a čierne z Cropp Town . Uvidíte ich aj na mne o čosi nižšie ale chcel len povedať , že som sa fotila o zrkadlo mobilom lebo zrkadlovkou sa mi zlé fotí keď ma nemá kto . Čo sa týka nápisov tak ich rovno preložím do slovenčiny :
Čierne tričko - tvoj frajer mi dal toto tričko 
Biele - Šťastie 
Je keď chodíte a premýšľate o tom , že meškáte do školy a v tom si uvedomíte , že je Sobota . 

Ešte by som povedala , že na mesiac Február si dávam nakupovaciu stopku - nič si nebudem kupovať a ak to poruším tak ... neviem skúste vymyslieť :) 

-Odkazy-
Julka : 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky