Sleek paletka - Vintage romance / krasotika.sk


AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnej recenzii produktu od značky Sleek . Túto paletku mi poslala stránka krasotika.sk  kde nájdete množstvo známych značiek z celého sveta . Ako som už spomínala dnes vám poviem môj názor na túto paletku . Poďme na to ! 

Značka Sleek je veľmi populárna hlavne v Amerike ale už aj na Slovensku či u susedov Čechov . Ja som dostala paletku i-Divine v odtieni Vintage romance 141 . Vzhľad paletky je celkom jednoduchý ale zato krásny . Celá paletka je matnej čiernej farby a akonáhle sa vám dostane do ruky zistíte , že na prvý pohľad je naozaj luxusná . 
 Na tejto fotke ju môžte vidieť na slnku . Paletka obsahuje veľké zrkadlo , aplikátor očných tieňov a 12 tieňov . Sú krásne pomenované a tentoraz je ku každému tieňu nejaké mesto . Dokonca aj Praha . Tiene sa dajú použiť ako na denné tak na nejaké slávnostnejšie líčenie . Väčšina z nich je trblietavá alebo so shimerom a jeden ( propose in Prague ) je matný . 
Tu ich vidíte bližšie . 

Pigmentácia ako aj výdrž je skvelá . Môžte ich použiť ako na sucho tak aj na mokro . Vtedy sú ešte krajšie . Značku Sleek zaradujem k tým luxusnejším a za tú cenu myslím , že nie je o čom . V Utorok bude na blogu aj makeup práve s touto paletkou preto sa máte  na čo tešiť :) Keď to zhrniem tak táto paletka je veľmi krásna a určite sa oplatí si ju kúpiť alebo kľudne aj inú variantu ( ja mám ešte aj matnú ) . Za mňa určite 10 bodov z 10 . Pod fotkou sa ešte niečo dozviete :) 

Chcete aj vy túto paletku ? Je to jednoduché navštívte túto stránku - 
Paletka Sleek ( 10,90 eur )

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky