Haul z Wish

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom príspevku a dnes vám ukážem čo som si kúpila na stránke wish.com . Niektorý túto stránku poznáte ako aplikáciu na mobil a iný ako eshop . Ja som takto zo zahraničia objednávala prvý krát a celkom som sa bála či všetko príde . A prišlo ! Dokonca skôr než bol termín . Objednávala som si teda 5 vecí a neboli vôbec drahé . Ceny vám tentoraz napíšem ku produktom a dole budete mať aj odkazy presne na tie produkty , ktoré mám ja . 

Začnem vecami pre môj mobil . Vedela som , že čo si chce kúpiť . Inak tam radšej nechodte lebo si budete chcieť kúpiť všetko :) . Kúpila som si tento kryt , ktorý je priesvitný a má na sebe takéto ornamenty . Stál 1 dolár . Na tú cenu je fajn . 

Potom som si na doporučenie známych , ktorý majú iphone kúpila náhradný kábel ku nabíjačke . Je to kvôli tomu , že aj mne sa stalo pri samsungu , že sa mi zlomil kábel a nový stál okolo 20 eur . Takto som si objednala tento za 1 dolár a dokonca v ružovej farbe :) A naozaj funguje . 
Prejdem na doplnky . Dlho som na tumblr videla tieto náhrdelníky a mne sa to naozaj veľmi páčilo . Preto som dlho hľadala a pátrala po tom najlepšom pre mňa . Nakoniec som sa rozhodla pre takýto kde ten kamienok je trošku ružový - ako inak . Stál tiež 1 dolár . 
Potom som si tam kúpila tento maličký fake piercing . Len tak kvôli foteniu alebo pre líčenia . Nakoniec mi prišli dva čo som vôbec neočakávala ale vôbec mi to nevadí . Stál tiež 1 dolár . 
A ako posledné som si vlastne z oblečenia objednala takýto čierny top . Fotka nie je moja ale vyzerá tak isto . Je to niečo ako crop top a kúpila som si to hlavne takto ako je na obrázku pod šaty . Tento top bol z objednávky najdrahší a stál 3 doláre . 
image : click

A to je z dnešného príspevku všetko . Určite ak budete chcieť tak spravím aj samostatný článok o tom ako to wish funguje atď .

-Odkazy-
Wish : 
Čierny top :
Kábel :
Kryt na mobil : 
Náhrdelník :
Piercing :

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky