Kryty na mobil - coolcase.cz

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom príspevku kde vám ukážem a zrecenzujem 2 kryty z eshopu Coolcase . Vyberala som si teda kryty na Iphone 5c ale majú tam ešte oveľa viac značiek telefónov a podobne . 

Kryty prišli zabalené ako vidíte na fotke . Mne osobne to príde super nápad pretože v tom môžte skladovať viaceré kryty a nezašpinia sa alebo nezaprášia . 

Kryt - what women need 
Tento kryt som si vybrala hlavne kvôli tomu , že je jednoduchší ale zároveň má niečo do seba . Jednoducho úplne dokonalý na také dni keď neviete čo . Nápis znamená - čo ženy potrebujú a sú tam šaty , kabelky , topánky a selfie . Je to naozaj vtipné a vystihujúce . Kryt je elastický čo mám najradšej . Pretože chráni aj hrany telefónu . Ja mu preto dávam 10 z 10 . 

Kryt - psycho 
Tento kryt je zasa oproti tomu prvému veľmi farebný :) Má taký holografický vzhľad a je v ňom nápis psycho . Na leto ale aj kľudne teraz je ako stvorený . Inak by som o ňom napísala to isté ako pri prvom :) A dávam mu 10 z 10 . 

S týmito krytmi som veľmi spokojná a dokopy dostali 20 bodov z 20 . Nezabudnite si ešte nižšie pozrieť odkazy na produkty .

-Odkazy- 
Eshop :
Coolcase.cz
Kryt psycho ( 12,46 eur ) :
https://www.coolcase.cz/Silikonove-pouzdro-na-mobil-Apple-iPhone-5C-HEAD-CASE-HOLOGRAF-PSYCHO-d136393.htm
Kryt what women need ( 12,46 eur ) :
https://www.coolcase.cz/Silikonove-pouzdro-na-mobil-Apple-iPhone-5C-HEAD-CASE-POTREBY-ZENY-d136650.htm

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky