Líčenia ako Perzská princezná

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom príspevku alebo aj inšpirácií pre jedno exotickejšie líčenie . Rozhodla som sa , že vám nafotím líčenie , ktoré sa mi podobá na nejakú Perzskú princeznú . Využila som to , že som mala vlnité vlasy a pokiaľ by ste chceli návod tak ho sem neskôr rada pridám . Ale prejdime na to líčenie . 

Na líčenie som použila : 
Tieň GG - crystal taupe 
Tieň Oriflame - brown 
Paletu GG - tieň zlatý a hnedý 
Gél na obočie GG - brown 
Remington for Oriflame - zastrihávač 
Rúž Rimmel - 720 notting hill nude
bronzer Rimell 
Korektory Catrice
Špirála Avon
Najprv som si vykreslila obočie gélom , ktorý ho aj pekne zafixuje . Potom som vďaka tomuto strojčeku odstránila zbytočné chĺpky v okolí obočia a nosu . V Nedeľu sa o tomto zázraku dozviete viac . 
Následne som naniesla tento krémový  očný tieň , ktorý má takú fialovo-železnú farbu . Dala som si ho však iba do stredu viečka . 
Ďalej som si zobrala hnedý tieň , ktorý som naniesla ku okraju viečka a prepojila s prvým tieňom .
A moje posledné kroky boli následujúce . Hnedý trblietavý tieň som naniesla v smere od fialového ku vnútornému kútiku . A samozrejme si treba vnútorný kútik rozjasniť a tam som zvolila zlatý trblietavý tieň . Nezabudnite na výraznú špirálu . 
Na pery môžte zvoliť viac menej ktorúkoľvek farbu , ktorý by ste chceli . Ja som ale zvolila hnedú s nádychom do oranžova . 

A máme hotovo . Stačí pridať nejaké šperky či doplnky a pridať fotku na instagram :) Budem rada za každý váš komentár či postreh . 
Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky