Moje vlastné tričko ? - shirtinator.sk

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnej recenzii môjho vlastného trička . Toto tričko som si vyrobila na stránke shirtinator . Ale nejdem vám dnes hovoriť o procese . Na ten článok už bol čiže dole bude potom odkaz :) Prejdime teda radšej k recenzií trička . 

Tričko s potlačou
Tričko mi prišlo do cca. 5 dní a bolo v obálke . V obálke teda potom bolo samotné tričko ešte zabalené v takomto vrecku . Bol tam nejaký ten postup ako ho prať a podobne . 
 Na tričku bola aj taká nálepka , že ho máte pred prvým nosením vyprať čo si myslím , že je každému jasné ale aspoň  na to nezabudnete . Po pratí som bola veľmi spokojná pretože potlač nie je nejak otrhaná ale vyzerá stále ako nová . 
Tričko som si vybrala šedé a potlač na ňom je veľmi vystihujúca . Takýto je nápis : 
Always be yourself ! ( Vždy buď sám sebou ) 
Unless you can be a unicorn . ( Pokiaľ môžeš byť jednorožec )
then .... ( tak )
Alway be a unicorn ( Vždy buď jednorožec ) 

A vzadu je The Uni - my world teda názoj môjho blogu .
Ja mám veľkosť M a je mi akurát dobrá . Pre istotu sa samozrejme zmerajte a na stránke máte aj tabuľku veľkostí . Látka z ktorej tričko je je veľmi príjemná a je to 85% bavlna . Čo sa týka pomeru cena:kvalita tak je to akurát . Je to podľa toho akú potlač zvolíte alebo fotku . Za mňa si toto tričko zaručene zaslúži 10 bodov z 10 . 
To je z dnešného príspevku všetko . Určite chodte mrknúť na eshop pretože som si všimla , že tam akurát majú nejaké zľavy . 

-Odkazy-
Shirtinator : 
Prvý článok : 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky