Recenzia kozmetiky Oriflame 3/2016 - téma : rozmaznávajte sa !

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnej recenzii produktov značky Oriflame . Tento raz vám ukážem produkty z katalógu č.3 . Ako ste si mohli prečítať z názvu pôjde hlavne o pečujúcu kozmetiku . Produkty som vyberala ako pre mladú pleť tak aj pre staršiu . Komentár k výrobkom pre staršiu pleť bude od mojej maminy a starkej čiže to bude pre vás o niečo zaujímavejšie :) Svetlo fotiek nie je veľmi dobré ale ako viete dosť pršalo :(

HairX - Regeneračné vlasové sérum 
Už som dlhšie nebola u kaderníčky a celkovo som sa o svoje vlasy okrem umývania nezaujímala . Keď som videla svoje končeky tak som sa rozhodla to napraviť . Preto som chcela vyskúšať aj toto sérum na rozštiepené končeky . Obal sa mi veľmi páči v tom , že má hore takú pumpičku a preto aplikácia na vlasy je náramne jednoduchá . Čo sa týka vôni tak je veľmi príjemná . Práve vďaka tomu , že tento olejček obsahuje aj arganový olej . Po týždni vám musím potvrdiť , že tá zmena tam naozaj je . Nie je to síce tak , že zrazu mám zdravé končeky ale rozdiel tam vidno . Mne tento produkt vyhovuje aj v tom , že vlasy po ňom naozaj nie sú mastné ale naopak sú vyživené . Ja mu udeľujem 10 bodov z 10 . 

Lemon and verbena - hand and body lotion 
Toto telové mlieko som obkukovala už dlho . A priznám sa , že to bolo hlavne kvôli obalu . Obal je naozaj krásny a super je znova , že má pumpičku . Presne som si ho predstavovala na mojom nočnom stolíku kde aj momentálne je . Čo sa týka vôni tak tá je neskutočná . Je veľmi svieža ale nie je to taká citrusová vôňa ako do záchodu . Niečo ako citrónová tráva a ja tam cítim aj vanilku . Toto telové mlieko rada používam kvôli vôni , ktorá bude fajn aj počas leta . A hlavne kvôli tomu , že pokožka mi po ňom ostane krásne hebká . Za mňa jednoznačne 10 z 10 . 

Optimals - oxygen boost night cream 
A ako posledný produkt , ktorý ohodnotím ja je tento krém na tvár . Nebudem klamať ale dlho som túžila po nejakom lepšom kréme na tvár aj keď som vedela , že ho veľmi nepotrebujem . No počas tejto zimy bola moja pokožka veľmi vysušená a cítila som , že teraz je ten čas niečo také skúsiť . Preto som si vybrala tento krém . Už len na prvý pohľad vyzerá veľmi luxusne a hlavne je ružový ( zlaté však ? ) . Vôňa je pre mňa taká špecifická jednoducho krémová . Ale nevonia ako krém pre deti alebo nejaký obyčajný ale je cítiť to , že je lepší . Krém je teda nočný a odkedy ho používam tak pokožka v okolí nosu už nie je taká suchá a celá tvár je žiarivejšia . Však ste mi to povedali aj vy na Instagrame :) Ja by som tento krém doporučila hlavne vám vo veku od 14 rokov . Ale samozrejme každý to má inak . A body ? 10 z 10 .  

Royal velvet - ultra firming capsules 
Tento produkt som darovala mojej mamine , ktorá ho aj testovala čiže recenzia tohto produktu je jej slovami : Tieto pleťové kapsule ma zaujali  už dávnejšie . Keď ma Lucka oslovila či by som niečo nevyskúšala tak som hneď vedela , že to bude toto . Obal je naozaj pekný . Vyzerá luxusne a páči sa mi tá farba . Produkt obsahuje 28 kapsúl a zo začiatku som neverila , že obsah jednej kapsuly mi vyjde na celú tvár . Ale príjemne ma to prekvapilo . Nanášanie je také , že pri úzkej časti kapsuly to otočíte a ono sa to tak samo odtrhne . A potom len nakrémujete na tvár . Je to vlastne taký gél . Produkt má pomôcť s vráskami a má ich vyhladiť . To po týždni ohodnotiť neviem ale pleť je určite hebkejšia . 10 bodov z 10 :) 

Love nature - day cream 
Ku tomuto krému bude zase recenzia od mojej starkej :) 
Píše  blog nejaká starká okrem mňa ? Dúfam , že nie :) Čo sa týka krému tak Lucka povedala , že mi ho objednala aby recenzia bola zaujímavejšia . Ja som sa veľmi potešila  . Podľa bodov , ktoré mam komentovať začnem obalom . Obal je plastový a vcelku pekný . Je fialový a sú na ňom nejaké bylinky . Vôňa je krásna . Vždy sa cítim ako na rozkvitnutej lúke . Je to také niečo ako krémová vôňa a nejaké bylinky alebo kvety . Pleť dobre vyživí a je určite hebkejšia a živšia . Tento krém používam denno-denne a neviem si ho vynachváliť preto mu dám tých 10 bodov . 
To je celá recenzia . Dúfam , že to bolo pre vás nejaké oživenie , že som to nepísala sama . Ak sa vám to páči kľudne mi to môžte napísať . A dnes si produkty zaslúžili krásnych 50 bodov z 50 .

-Odkazy-
Oriflame : 
Hairx olejček ( 8,9 eur ) :
Telové mlieko ( 11,9 eur ) :
Oxygen boost krém ( 6.49 eur ) :
Kapsule royal velvet ( 25,9 eur ) :
Krém Love nature ( 5,5 eur ) :

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky