Recenzia kozmetiky z eshopu hristina.sk

AHOJ :)
v Štvrtok som vám sľúbila , že v Sobotu bude recenzia produktov z eshopu  hristina . Tak ju tu ako na požiadanie máte . Minule som vám povedala niečo viac o tejto kozmetike resp. eshope . Pripomeniem to ešte pre tých čo to nevideli . Táto kozmetika je čisto prírodná a bez chemikálií - super však ? :) Ale prejdime k recenzii . 

Krém na ruky a chodidlá - Bulharský jogurt 
Začnem týmto krémom kvôli tomu , že som si ho naozaj zamilovala . Krém je určený ako na ruky tak aj chodidlá . No priznám sa , že ja som ho používala teraz keď som chorá aj na okolie nosu . Obal krému je praktický a má krásnu etiketu . Krém má teda 100 ml a je celkom dosť hutný . Určite to aspoň pre mňa nie je záležitosť do kabelky ale skôr na nočný stolček . Ja si vždy pred spaním natriem krém na čistú a suchú pokožku . Presnejšie na chodidlá , ruky a okolie nosu . Krém vonia naozaj krásne a pokožku krásne vyživí . Napríklad nos som mala ošúchaný od vreckoviek ale teraz je vďaka tomuto krému vpohode . Ja vám tento krém určite doporučujem a dávam mu 10 bodov z 10 .

Nočný krém so smaragdom 
Tento krém skúšala moja mamina pretože je skôr na staršiu pleť , ktorá má už nejaké tie vrásky alebo je vystavená stresu . Krém by mal pokožku spevniť a dodať stratený kolagén či časom vyhladiť vrásky . Začnem ale od obalu . Obal je úplne krásny a luxusný . Páči sa mi na krabičke ten smaragd a celkový dizajn . Krém je v sklenenej nádobke a čo sa mi páči , že má pumpičku . Teda nemusíte si doňho dávať prsty ale jednoducho použijete pumpičku . Krém vonia veľmi príjemne ale ťažko mi je opísať tú vôňu . Je taká čistá a jemná . Krém môže na začiatku pôsobiť ťažko a hutne ale po chvíli sa jemne na pokožke rozpustí a krásne sa roztiera . Či vyhladzuje vrásky posúdiť nevieme pretože ho mamina dlho bohužiaľ nepoužívala . Je to kvôli tomu , že má typ pleti mastný a jednoducho jej tento krém veľmi nevyhovuje . Preto ho posunieme ďalej mojej starkej , ktorá má suchú pokožku a keď tak vás o ňom budem informovať na Instagrame . Preto mu musíme dať 9 bodov z 10  . 

Čaj Bukét 
Neviem čím to bude ale čím so staršia tým mám radšej čaje . Hlavne také exotickejšie . Lesne ovocie má totiž už dávno omrzelo . Preto som chcela vyskúšať aj tento čaj . Čaj je v sáčkoch čo mi vyhovuje pretože to je praktickejšie . Jeho zloženie je celkom zaujímavé a na začiatku som sa trochu aj zľakla pretože vonia dosť korenisto ale po vylúhovaní je príjemne sladký aj bez cukru . Obal je papierový ale páči sa mi práve ten dizajn  , že aj keď miniem čaj krabičku rada využijem na niečo iné . Za mňa je to jeden z najzaujímavejších čajov čo som kedy skúsila a veľmi mi chutí . Určite si zaslúži 10 bodov z 10.

V dnešnej recenzii som rozdala koniec koncov 29 bodov z 30 čo je naozaj dosť . Nezabudnite sa pozrieť ešte nižšie kde budete mať odkazy na produkty a podobne . 

-Odkazy- 
Eshop : 
Prvý článok o kozmetike : 
Krém na ruky a chodidlá ( 3,27 eur ) :
Krém so smaragdom ( 16,15 eur ) : 
Čaj Bukét ( 1,54 eur ) : 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky