Scrub na telo a originálna dóza - krasnakazdyden.cz

AHOJTE :)
Vítam vás pri dnešnej recenzií dvoch produktov zo stránky krasnakazdyden . Na tejto stránke nájdete prírodnú kozmetiku od rôznych výrobcov . Výber majú naozaj pestrý . Vyberať môžte z dekoratívnej ale aj pečujúcej kozmetiky a objavila som tam dokonca pár výrobkov pre psíky . 

Musela som vám ukázať ako krásne mi prišiel balíček zabalený :) Je so síce drobnosť ale vykúzli úsmev na tvári . 
Recenzovať budem dnes dva produkty na ktoré som sa naozaj veľmi tešila . 

ANTIOXIDANT kakaový telový peeling - Johnny Organic 
Myslím , že netreba vravieť dvakrát a každý si všimne ten krásny obal . Ja proste z neho nemôžem . Vyvoláva vo mne dobrý pocit a je tak trošku retro . Čo ale naozaj oceňujem je práve to , že to nie je obyčajný sáčok s peelingom ale zatváranie je na taký ten zips . Viete čo myslím :) Vonia krásne po kakau a ja tam cítim aj kokos a občas čokoládu . Na pokožke je veľmi príjemný ,nezanecháva farebné škvrny a pokožku dobre premasíruje . Tento peeling sa zameriava na celulitídu , strie a akné . Strie mám trošku na bokoch po tom čo som schudla a všímam si , že pomalinky miznú . Ak to mám zhrnúť tak toto je určite peeling vyššej kvality a vrelo ho odporúčam . Za mňa 10 z 10 :) 

Originálna dóza - Ponio 
Nebude klamať . Túto dózu som si vybrala na 86,3 % kvôli výzoru . Táto krabička je dobrá skrýša na odličovacie tamponíky , mydlo či tuhý šampón . Je plechová a preto sa dá ľahko umyť . Napadlo ma , že dobre poslúži aj do kabelky na nejaké prkotinky . Za mňa je to super vec a nič tomu nemôžem vytknúť = 10 z 10 :) 
Dnes produkty dokopy získali 20 bodov z 20 . Určite sa chodte pozrieť na tento eshop lebo je veľmi pekný a plný zaujímavých produktov . 

-Odkazy-
Eshop : 
Scrub na telo ( 13.95 eur ) :
Ponio dóza ( 3,20 eur ) : 
Článok s produktami : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky