Štýlové trampky z jej.sk

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnej recenzií farebných topánok , ktoré som si vybrala na stránke jej.sk . Odporúčam sa tam ísť pozrieť , lebo tam majú skoro vždy nejaké akcie a ja mám z tade aj kabelky a som naozaj spokojná . A či som bola alebo nie spokojná s týmito trampkami sa dozviete nižšie :) 

Farebné trampky spring power - oranžové 
Začnem takými basic informáciami a tou je napríklad , že tieto trampky sú značky Vices . Ja som si vybrala veľkosť 39 akú mávam bežne a sú mi naozaj dobré . Dĺžka vložky do topánok je 25,5 cm ale ja som si nič nemerala a šla som viac menej na istotu . Ďalej by som vám rada povedala , že na eshope máte tieto topánočky v troch farbách ( ružová , modrá a oranžová ) . Ja som si vybrala tieto oranžové lebo sa mi najviac páčili zvolené farby motívu . 

Ako vidíte na fotkách tak na topánkach je motív motýľov . Čo si naozaj veľmi chválim je to , že  ich podrážka je vyššia než pri iných teniskách a ja som s nimi vyššia než inokedy :) Na nohe sú veľmi pohodlné a necítite každý kamienok na ceste . Nosím ich naozaj veľmi rada len je občas ťažké ku ním zladiť konečný outfit aby sa hodil farbami aj štýlom . Akurát ma napadlo , že bude na mojom blogu aj outfit ku týmto topánkam ( buď ste ho už videli alebo ho ešte uvidíte ) . 
Tento detail sa mi naozaj veľmi zapáčil . Je to nápis : Life is short , trust me . Kto potrebuje preklad tak to znamená : Život je krátky , ver mi . 
S týmito trampkami som naozaj veľmi spokojná . Sú veľmi pohodlné a hlavne krásne ! Veď čo viac poteší každé dievča , ženu než nové topánočky :) Pre odkazy nezabudni ísť nižšie ... 
-Odkazy- 
Eshop jej. sk : 
Trampky oranžové ( 28,80 eur ) : 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky