Makeup tutoriál : mermaid

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom príspevku a zároveň makeup inšpirácií na jedno bláznivé líčenie . Bude sa jednať o líčenie alá morská víla . Inšpirovala som sa hlavne farbami ako je fialová , ružová či modrá . Niektoré produkty , ktoré som použila som už aj zrecenzovala  takže odkazy budete mať dole :) 

Na oči som použila : 
Oriflame - colour unlimited eye shadow pencil ( blue )
Oriflame - liquid metal eye shadow ( purple )
Oriflame - extendalash mascara ( black ) 
Makeup Revolution London - redemption palette ( acid brights )
Essence - metal glam eyeshadow ( 01 jewel up the ocean ) 
Catrice - kajal eye pencil 
Na tvár + šupiny som použila : 
Oriflame - liquid metal eye shadow ( purple )
Oriflame - colour unlimited eye shadow pencil ( blue )
Oriflame - GG eyeshadow ( crystal taupe )
Makeup Revolution London - redemption palette ( acid brights )§
Sleek - I-Divine palette ( vintage romance 141 )
úlomky z mušlí , trblietky , lepidlo na umelé mihalnice , sieťku 
Na pery som použila : 
Oriflame - lip sensation matte mousse ( rasberry cloud )
Postup : 
Najprv so do prvej tretiny viečka a do vnútorného viečka naniesla modrý tieň od Essence . Môj tip : pre lepšiu intenzitu tieňu si skúste štetec namočiť do vody . 
Následne som naniesla na druhé dve tretiny viečka tmavší modrý odtieň . Použila som tieň v tužke od Oriflame , ktorým to išlo naozaj skvelo ! 
Aby som vytvorila dojem šupín tak som si priložila ku koncu oka sieťku a zafarbila ju tekutým očným tieňom Oriflame . Keď som dala sieťku dole ostali tam takéto vzorce .
Medzi poslednými krokmi , ktoré som spravila bolo to , že som si fialovým tieňom spravila linku pod okom , ktorá končila dvomi zobáčikmi . Tým istým tieňom som aj vyplnila obočie . Nakoniec som len upravila chyby a naniesla riasenku . 
Od teraz to je len na vašej fantázií . Každopádne upozornenie : pripravte sa na to , že vy a všetko okolo vás bude fajne špinavé čiže doporučujem sa nelíčiť ako ja na posteli s bielym povlečením :) . Ja som si chcela spraviť šupiny aj z oboch strán hlavy ale nakoniec mi stačila jedna . Zobrala som sieťku a všetky možné produkty na oči alebo pery a  začala som maľovať .  Na  rozjasnenie som použila strieborný tieň a trblietky . 
Potom som zmiešaným tieňov z paletky Sleek ( máte ich vyznačené úplne hore ) zafarbila krk a kľúčne kosti . Pridala som trblietky ako ružové tak aj strieborné . Kedže mi to nestačilo tak som polámala pár mušlí a pomocou lepidla na umelé mihalnice som ich nalepila na krk a dekolt .  Pridala som aj výrazný tekutý rúž . 


Ako vyzeral výsledok ? :
 To je na dnes celý príspevok :) Dúfam , že sa vám páčil . Ja som si týmto tak trochu splnila sen lebo som takéto líčenie vždy chcela vyskúšať . Už len čakám na to aby NYX face awards prišli aj na Slovensko ... :) Pokiaľ sa vám príspevok páčil kľudne mi napíšte komentár a nezabudnite sa pozrieť dole na odkazy .

-Odkazy-
Recenzia produktov Oriflame : 
http://theunimyworld.blogspot.sk/2016/06/recenzia-kozmetiky-oriflame-82016-tema.html
NYX face awards ( momentálne v ČR ) : 
http://www.nyxcosmetics-faceawards.cz/soutez

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky