Recenzia moderných vychytávok - smartomat.sk

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnej recenzií dvoch produktov z eshopu smartomat.sk . Dnes vám zrecenzujem reprák , ktorý môžte mať aj v sprche a inteligentné hodinky tak poďme na to !

Smart watch U8+ - biele 
Jedná sa o inteligentné hodinky , ktoré sú dotykové a pripojíte ich ku vášmu mobilu pomocou bluetooth . Aby vám fungovali tak by váš mobil mal mať operačný systém Android alebo IOS . Na výber máte z troch farieb a to je čierna , červená a biela . Ja som si vybrala biele lebo sa ľahko kombinujú a mám túto farbu rada . 
V balení nájdete okrem hodiniek aj USB kábel na nabíjanie a návod . Sú vodeodolné ale nie tak , že by ste sa s nimi išli potápať :) len keby náhodou pršalo tak to prežijú . Maj dotykový 1,48″ LCD displej . Výdrž batérie je úplne super . Mne vydrží aj 4 dni používania . Nabíja sa pomocou USB káblu cez počítač . Ja som s nimi naozaj spokojná a za mňa 10 z 10 .
Shower speaker - biela farba 
Tento reproduktor je super hlavne teraz na leto napríklad ku bazénu alebo k moru , do sprchy a pod. V balení nájdete okrem reproduktoru aj USB kábel na nabíjanie a návod na použitie . Ku reproduktoru sa pripojíte pomocou bluetooth a môžte počúvať hudbu . Samozrejme ju môžte prepínať , zvýšiť alebo znížiť hlas a dokonca prijímať a odmietať hovory .  Vďaka prísavke ho môžete umiestniť napríklad do auta na prístrojovku alebo na kachličky . 
Veľmi pekný je aj trojuholníkový dizajn a pogumované tlačítka , ktoré sú naozaj príjemné . Zvuk je nad moje očakávania naozaj kvalitný . Zabudla som pripomenúť , že si môžte vybrať zo 4 farieb a to je modrá , bila , čierna a žltá . A dokonca má v sebe aj mikrofón a preto ho môžte využiť v aute ako hands free a prijímať hovory . Ja ho určite odporúčam a dávam mu 10 z 10 . 

To je z dnešnej recenzií odo mňa všetko .  Dokopy všetky produkty získali 20 bodov z 20 a som s nimi naozaj spokojná . Kedže sa blíži leto a teda aj koniec roka tak si myslím ,ž tieto vychytávky sú skvelým darčekom za vysvedčenie . Ešte si nezabudnite pozrieť ( alebo ste už videli ) aj príspevok s videami a fotkami ako tieto produkty fungujú .  Smartomat mi dal dokonca pre vás zľavu a to na 10% keď použijete kód - LUCY10

-Odkazy-
Smartomat : 
Smart watch U8+ ( 32,90 eur ) :
Shower speaker ( 17,90 eur ):

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky