6 tipov čo robiť toto leto v každej situácií

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom príspevku . Na mojom blogu je tento formát ešte vcelku nový ,  ale v zahraničí je čím ďalej tým viac takýchto príspevkov . Preto som sa rozhodla niečo takéto spraviť aj ja a som zvedavá ako sa vám bude páčiť . 

Určite sa aj vám stáva , že ste občas totálne znudený , a tak nerobíte nič  okrem pozerania videí na Youtube a jedenia . Keď sa už aj rozhodnete , že idete niečo podniknúť tak si leto rozmyslí počasie a začne pršať . Takéto dni naozaj nemám rada a ako vidíte aj tentoraz mi slniečko neprialo a niektoré fotky sú fotené aj s bleskom . Ja vám dám dnes 6 tipov čo v takýchto situáciách robiť . 
Pokiaľ je pekne : 
V tomto prípade ste len príliš lenivý nato niečo podniknúť . Ja v poslednej dobe veľmi rada chodím behať a beriem so sebou aj Ginu . Beh je super pre vaše zdravie a o zábavu máte postarané . Najlepšie je ísť nejakou trasou pri prírode aby ste sa mali načo pozerať :) . Pozor ale na asfaltové cesty . Psom sa môžu ľahko poškodiť labky a preto ja ich Gine vždy natriem ochranným krémom od Mylo ( tu ho môžete zakúpiť ) 
Pokiaľ máte v blízkosti kamarátku :
V takomto prípade sa chodte spolu prejsť , môžete si ísť spolu zabehať a vyrozprávať sa . Nezabudnite na fotky . Vlastne môžete podniknúť skoro čokoľvek . 

Pokiaľ nie je veľmi pekne alebo sa vám nechce byť von poprípade chcete len relaxovať :
Vtedy si môžete spraviť ,, beauty day ´´ . Stačí zapáliť vonnú sviečku , pustiť relaxačnú hudbu a naniesť si na tvár napríklad masku . My sme si dali  masku od Soaphorií . Herbaphoria (môžeš zakúpiť tu ) . Je jasné , že sa to môže zvrtnúť a namiesto relaxu si dáte ako ja a Nika súťaž , že  ktorá tej druhej tú masku najkrajšie nanesie :) . Beauty day určite skúste ! 

Pokiaľ nieje doma váša kamarátka a vonku prší : 
Siahnite po anti stresových omaľovánkach pre dospelých . Nebojte sa o to , že vám to zaberie kopec času ( hlavne ak ste perfekcionisti ako ja ) . Je to príjemne strávený čas a na chvíľu zabudnete na všetko okolo . 
Dobrý nápad je si upratať izbu ale aj šatník poprípade skriňu s oblečením . Všetky veci si vyhodte na posteľ , poutierajte mokrou handričkou police a oblečenie vytrieďte . Vždy si povedzte či vám to nieje malé/veľké . Poobzerajte či daná vec nie je poškodená a či ste ju mali aspoň posledný polrok na sebe . Ak nie , tak u môžete predať ( pokiaľ je ešte k svetu ) alebo aj podarovať . Nezabudnite , že všetko nepoužiteľné treba vyhodiť . Vytvorí sa vám nový priestor na nové veci . 
Pokiaľ prší a vám sa nič nechce a chcete ostať v posteli  :
V tom prípade vám odporučím len maratón Harryho Pottera alebo vášho obľúbeného seriálu . Kedže ste za počítačom celé dni , tak lepšou voľbou je kniha . Je ťažké sa dokopať ku čítaniu ale akonáhle sa začítate do nejakej dobrej knihy už neprestanete . 

To by bolo z toto príspevku všetko :) Budem rada ak mi napíšete komentár či bol tento článok pre vás užitočný alebo mi napíšete nejaké tipy ako zatočiť s nudou . 

Produkty o ktorých píšem : 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky