Happy days : Run in colors , koniec roka , prázdniny , ....

AHOJ :)
Vítam vás pri ďalšom diely z mojej série Happy days . Kto nevie tak toto sú články  o tom čo som zažila , kde sa oplatí ísť či vám odpovedám na vaše otázky a prezrádzam plány do budúcna . 

Začnem asi tým , že som nesmierne rada za to teplo , ktoré už je . Nemám rada zimu a tmu a práve preto sa teraz cítim najlepšie . Okrem toho sú už prázdniny a ja mám veľa času na seba a aj na blog . Ešte neviem či budú články na blogu pravidelne ale asi skôr nie . Chcem si poriadne užiť prázdniny , a preto čas na blog asi veľmi nebude . Nebojte sa , že by ste boli bez príspevkov to nie , len nebudú tak často . 
S kamarátkami som sa tento rok zúčastnila behu Run in colors alebo aj Farbám neujdeš . Veru , neušla som :) . Bolo nám naozaj super a tých 5km stálo zato ! Je to nezabudnuteľný zážitok a budúci rok idem určite znovu . Sršalo to tam dobrou energiou a radosťou . 

Miesta kam určite zájsť : 
Ja som vďaka mojej mamine navštívia jednu veľmi príjemnú a peknú kaviareň v Banskej Bystrici pri tržnici - Pohoda ( názov kaviarne ) . Robia tam super limonády a koláče . Mne tam najviac chutí bezlepkový koláč s ovocím . 
Kedže je už teplo tak sa môžte ísť ochladiť napríklad na plážové kúpalisko v BB . Ja som tam minule bola a dozvedela som sa , že pokiaľ prídete do 10:00 tak máte zľavnené vstupné . Je tam naozaj super a po novom tam má stánok aj JOGO č je zmrazený jogurt a je naozaj dobrý . 
Ako viete tak bol koniec roka a ja som sa lúčila s mojimi spolužiakmi . Pozrite aké pekné vecičky som od nich dostala :) 

A čo chystám do budúcna ? 
V prvom rade si chcem užiť prázdniny . Viac vám k mojim prázdninám nepoviem , pretože niečo z nich budete mať zdokumentovaní tu na blogu . 

Z článkov chystám určite nejaké letné nákupy , pet tag , diy a iné . Okrem toho bude aj článok na vaše želanie , a to ako som schudla . 

 To by bolo z tohto článku pravdepodobne všetko . Pokiaľ máte nejaký námet am ísť počas prázdnin určite mi ho napíšte do komentáru .

Vaša Lucy 


Komentáre

Obľúbené príspevky