Jemné líčenie s ružovou linkou

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom líčení , ktoré bude v znamení ružových a jemných farieb . Líčenie som osviežila ružovou linkou . Pretože je leto tak sa podľa mňa netreba báť viac experimentovať s farbičkami . Tentoraz som avšak vsadila na niečo viac nositelné pokiaľ práve začínate s maľovaním a kozmetikou . Pre tie z vás , ktoré majú  radšej šialené farby mám prichystané tiež jedno líčenie ale to bude neskôr :) 

Na líčenie som použila : 
Oriflame Veryme - eye shadow palette ( lovely ) 
Oriflame Veryme - extendalash mascara 
Oriflame GG - bronzing pearls ( dark bronze ) 
Oriflame GG - lip balm ( pink )
MIss Sporty - studio lash colour eyeliner ( glowy pink )
Jordana - eyeshadow pencil ( continous almond ) 
Ako som postupovala : 
Najprv som ako podklad pod očné tiene použila telovú jumbo tužku aby boli tiene výraznejšie . N celé viečko som použila ružový tieň , ktorý má v sebe pekné metalické odlesky ( na obrázku vyššie je to tieň v druhej rade ) .
Následne som do ohybu viečka naniesla chladný šedý tieň . Dodá to oku viac prehĺbený efekt a často to tomu líčeniu pomôže . Na obrázku hore to je tieň v tretej rade . 
A blížime sa ku koncu . Pod obočie a do vnútorného kútika oka som naniesla biely tieň na rozjasnenie . Tiene som oživila práve ružovými linkami , ktoré sa mi dokonca aj podarili :) . A samozrejme som nezabudla ani na špirálu . Myslím si , že toto líčenie očí zvládne naozaj každý . Tiene sú jednoduché ale zato spravia veľmi  pekné jemné líčenie . S linkami to je už ťažšie . Treba len skúšať a skúšať. Hlavne si musíte nájsť farbu , ktorá vám pôjde . Mne osobne sa vôbec nehodia čierne linky a preto nosím len farebné :) . 
Pre lepšiu farbu som si na líčka dala bronzing pearls .  Nechcela som si nejak kontúrovať tvár , a preto som jej dodala len trochu farby . 
Ako posledný krok som si dala na pery balzám , ktorý mi pery vyživí a trochu ich aj sfarbí do ružova . Vy ale kľudne môžte použiť aj nejaký ružový rúž alebo odporúčam matný rúž od Oriflame v odtieni Rasbbery cloud . 

To by bolo celé líčenie . Je to naozaj rýchlovka a hodí sa skoro každému . Možno vás tie linky práve prekvapili a možno nie . Ja sa rada s líčením hrám ,  a preto bolo toto líčenie pre mňa celkom nudné a musela som tam tie linky jednoducho pridať :) . Do komentárov mi môžte napísať či sa vám líčenie páči alebo naopak nie . 

Vaša Lucy 


Komentáre

Obľúbené príspevky