Maska/čistič a ochranný krém na labky - krasnakazdyden.cz

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnej recenzií produktov , ktoré som si mohla vybrať na stránke krasnakazdyden.cz . Jednu recenziu som s týmto e-shopom už robila ale kto tu je nový , tak sa jedná o e-shop s prírodnou kozmetikou rôznych značiek . Už minule som spomínala , že okrem dekoratívnej a pečujúcej kozmetiky majú aj nejaké to potešenie pre domáce zvieratká . Preto vám dnes zrecenzujem jednu masku a zároveň čistič na tvár a následne ochranný krém na labky . 

Balíček prišiel ako aj minule krásne zabalený :) . Oceňujem takúto kreativitu lebo sa s tým nestretávam často . O tom , že bol balíček super zabalený svedčí aj to , že sa produktom počas cesty z Čiech na Slovensko nič nestalo . 

Soaphoria -  Herbaphoria maska a čistič 
Poriadnu masku si zaslúži a mala by skúsiť každá žena . Ja vám s čistou dušou môžem zahlásiť , že ja som tú správnu už našla . Jedná sa o túto masku . Maska má veľmi pekný sklenený obal a dokopy 125 ml . Obal je ozdobený zlatou mašličkou a je na ňom nalepené ako zloženie , tak aj spotreba a zloženie . Na prvý pohľad môžno nie je až tak lákavá svojou farbou ale zaručene vás očarí jej príjemná bylinková vôňa . 
Maska je vhodná na problémovú pleť alebo pleť s akné . Testovala som ju ako ja ( suchá na ,, T ´´ zóne zmiešaná pleť so začervenaním ) a kamarátka , ktorá ma problémovú pleť . Keď som si ju po 15 minutách umyla , tak bolo jasne vidno , že začervenanie je viac ukľudnené a skoro úplne zmizlo . Celkovo bola moja pleť čistejšia a menej podráždená . Kamarátke sa zasa po pár dňoch o niečo zlepšila pleť a nebola veľmi aknózna . Ja vám túto masku môžem len odporúčať a dávam jej 10 bodov z 10 . 


Mylo - Ochranný krém na psie labky 
Keď som si ho objednávala nebol bohužiaľ na sklade . Mala som potom na výber či si počkám na tento krém alebo si vyberiem niečo iné . Ja som si radšej počkala pretože naša Gina mala celkom dosť popraskané labky . O niečo neskôr keď mi krém prišiel tak som si ku nemu privoňala . Mne osobne tá vôňa veľmi nelahodí ale jedná sa hlavne o Ginu a nie o mňa , no nie ? :) Krém je len z bio nerafinovaného bambuckého masla . Nemal by prekážať psíkom ako vôňou tak chuťou . Neškodí pri oblizovaní  čo je dobré pretože Gina si trochu lizne keď sa nepozerám . Obal je mimochodom tiež sklenený a je na ňom zloženie , doba spotreby a aj návod k použitiu . Dokopy má 60 ml . 
Na tejto fotke môžete vidieť Gininú labku pre natretím . Bola celkom zničená zo zimy a tak isto aj z behania so mnou . 
Na tejto fotke už trochu môžte vidieť , že som jej ju natrela . Momentálne má labky už krajšie . Je to ale makačka pretože naša Gina dlho nevydrží na jednom mieste a vkuse by len behala za loptičkou . Krém určite odporúčam pokiaľ máte väčšie plemená , ktoré maj často namáhané labky . Za mňa a Ginu určite 10 z 10 :).

To by bolo z dnešnej  recenzií všetko . Znova som s týmto e-shopom veľmi spokojná a dostal odo mňa plný počet bodov čiže 20 z 20 . Obidva produkty vrelo odporúčam a keby som mala vybrať len jeden z nich tak vyberiem aj tak obidva . Momentálne sa bez nich nezaobídem ... :) . Pokiaľ máte nejaké otázky môžete sa ma spýtať v komentári . Pokiaľ ste ešte nevideli článok s týmito produktami a minulú recenziu , tak nižšie budete mať odkazy . 

-Odkazy-
E-shop z ktorého mám tieto produkty : 
Soaphoria - maska a čistič ( 11,90 eur ) :
Mylo - ochranný krém ( 5,00 eur ) : 
Článok s produktami : 
Minulá recenzia : 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky