Papierové hodinky

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnej recenzií papierových hodiniek . Možno práve teraz neviete o čo ide ale ja vám to všetko vysvetli a zrecenzujem tieto hodinky . Po vydaní tohto článku sa na mojom blogu objaví aj súťaž v ktorej  ich môžete vyhrať ( klik ) . 

Prišlo mi 6 papierových hodiniek z toho vám tri venujem do súťaže :) . Hodinky sú dobre zabalené a je na nich nastavený aj správny čas . Páči sa mi , že  logo nie je obyčajné ale naopak je veľmi hravé . 
Hodinky sú vlastne z papieru . Nie je to obyčajný kancelársky papier  ale je dosť odolný a netrhá sa . Vďaka týmto vlastnostiam sa dá na ňom písať , kresliť či lepiť samolepky . Hodinky sú biele ale môžete si ich ozdobiť podľa vašej fantázie . Ja som si dvojo ozdobila a jedny hodinky som si nechala biele . 
Hodinky sú veľmi pekné . Sú síce papierové ale na ruke vyzerajú veľmi elegantne a štýlovo . 
Zapínanie je tiež dobre vyriešené . Môžte si  nastaviť ako ho potrebujete a nie je nepríjemné ani netlačí . 
Tu si môžete pozrieť video : 
Hodinky sa mi naozaj veľmi páčia ako aj celý ten nápad niečo takéto vytvoriť . Okrem týchto , ktoré som mala ja ( balenie basic ) si môžete zakúpiť napríklad balenie childhood s pastelkami , ktoré je určené hlavne pre deti . Balenie creative kde máte na etikete vlastnú fotku alebo obrázok . Hodinky odporúčam ako darček , ktorým nič nepokazíte alebo len tak pre radosť :) Ja som sa spolu s eshopom papierové hodinky rozhodla spraviť radosť niekomu z vás . Preto vám nižšie dám do odkazov aj odkaz na eshop či súťaž kde ich môžete vyhrať .
-Odkazy-
Eshop :
Papierové hodinky , balenie Basic ( 129 kč ) :

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky