Recenzia kozmetiky Oriflame 10/2016 - téma : tropické leto

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnej recenzií produktov od Oriflame . Všetky produkty , ktoré dnes uvidíte sú novinky . Ako tému som zvolila tropické leto . Väčšina produktov je pre mňa skôr letných farieb ale kľudne ich môžete používať kedykoľvek ( napríklad rúže , tiene ) . Ako som s produktami spokojná a či vám ich odporúčam sa dozviete nižšie . 

The One - colour impact ( purple wow , golden yellow )
Začnem asi obalom . Obal je jednoduchý ale vcelku príjemný a hlavne nezaberá veľa miesta . Tiene sú krémové a po nanesení na viečko sa akoby zmenia na práškové . Obidva tiene obsahujú menšie trblietky ale viac ich má golden yellow . Čo sa týka odtieňu golden yellow , tak tento tieň robí na viečku pekný pieskovo-zlatý finiš ale mám s ním jeden problém . Narozdiel od purple wow má trochu inú textúru . Zdá sa mi , že je taký akoby roztopený . Tieň purple wow sa mi naozaj veľmi páči a aj sa lepšie nanáša . Dokopy tvoria pekné duo na nejaké letné líčenie . Treba ale dávať pozor pokiaľ máte mastné viečka . Tým , že tiene sú krémové tak sú aj mastnejšie než iné a preto sa vám môžu odtláčať ako mne :( Kvôli týmto veciam dám tieňu golden yellow 7 bodov z 10 . Tieň purple wow si zaslúži 9 bodov z 10 . Dokopy to je 16 bodov z 20 . 
Tu  môžete vidieť ako sa mi tieň golden yellow otlačil . 
The One - long wear nail polish ( sunset )
Po dlhej naozaj dlhej dobe som sa rozhodla pre lak na nechty . Kedže Oriflame má nových 5 farieb tohto laku , ktoré sú naozaj bláznivé a letné , tak som sa rozhodla pre tento v odtieni sunset . Obal sa mi páči , pretože sklo nijako neskresľuje a farba je taká istá ako na nechtoch . Krytie laku je naozaj famózne . Stačí vám jedna vrstva a máte na nechtoch peknú sýtu farbu . Aplikátor je veľmi precízny. Stačí vám jeden ťah a necht je nalakovaný . Na nechtoch mi vydržal 3 dni a potom sa začal odlupovať . Pri mojich nechtoch to je celkom zázrak lebo väčšina lakov sa mi po dni odlúpi   . Tento lak odporúčam skôr opáleným babám . Za mňa určite 10 z 10 . 

The One - lip sensation vinyl gel ( purple rumba , grape splash )
Všetci vieme , že rúže mám veľmi rada . Možno mám tekuté rúže ešte radšej . Keď som uvidela nové tekuté rúže s gélovou textúrou a okrem toho mali dva fialové odtiene , tak som hneď vedela , že ich musím skúsiť . Vybrala som si odtieň grape splash ( ten vyššie ) a purple rumba ( nižšie ) . Obidva majú krásnu gélovú textúru . Na perách sú veľmi príjemné a vôbec nelepia ( čo som si myslela , že budú ) . Páčia sa mi hlavne tým , že sú to neobvyklé odtiene ale zato veľmi pekne kryjú už v prvej vrstve . Pery nevysušujú , skôr ostanú zakaždým hydratované . Pokiaľ chcete naozaj , že fialovo fialovú tak si kúpte radšej grape splash lebo purple rumba má podtieň do ružova . Za mňa 20 z  20 :) .
Tu môžete vidieť aké som z produktov vytvorila líčenie : na očiach tieň golden yellow , na nechtoch lak sunset a na perách rúž purple rumba . 
Na dnes to je odo mňa všetko . Produkty sa mi páčili až na chybičky krásy pri tieňoch . Ale čo nesedí mne môže vám a zasa opačne . Dokopy si produkty zaslúžili 46 bodov z 50 . Určite sa pozrite nižšie kde máte všetky produkty a aj článok s líčením . 

-Odkazy-
Oriflame : 
Líčenie s produktami : 
Tiene colour impact ( 4,99 eur ) :
Lak na nechty long wear ( 2,49 eur ) :
http://sk.oriflame.com/products/product?code=32726
Tekuté rúže vinyl gel ( 7,49 eur ) : 

Vaša Lucy 


Komentáre

Obľúbené príspevky