Recenzia produktov od Stibio

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnej recenzií produktov , ktoré mi zaslala značka/eshop  stibio.sk  . Predom len chcem upozorniť na to , že niektoré produkty sú v menšej verzií než normálne ( sú to také vzorky ) . 
Neskúšala som všetky mydlá , pretože chcem vždy jedno vypoužívať a až potom otvoriť druhé . Tie , ktoré som nepoužila vám odložím do nejakej súťaže :)  Ale poďme na tú recenziu !

Značka Stibio je prírodná handmade kozmetika , ktorá netestuje na zvieratách . Na fotke nižšie môžte vidieť ako pekne mi prišli zabalené 2 produkty . A ako mi táto kozmetika vyhovovala ? To sa dozviete nižšie . 

Bomby do kúpeľa  
Na vyskúšanie som dostala bomby do kúpeľa v nasledujúcich vôniach : soft towel ( biely čaj  ) , cup of green tea ( zelený čaj ) , orange lemonade ( pomaranč ) . Šumivé bomby mám všeobecne veľmi rada , pretože vám z nich vonia celá kúpeľňa a sú veľmi príjemné . Výnimkou neboli ani tieto šumivé bomby do kúpeľa od Stibio . Mne najviac vonia bomba cup of green tea . Aj vôňa soft towel či orange lemonade nie je zlá ale sama by som si ic asi nekúpila . Zato cup of green tea si určite kúpim aj sama :) 

Olivové mydlá 
Tieto mydlá som si naozaj obľúbila . Dostala som tieto vône : memory boost ( medovka lekárska ) , my mom is flower ( materina dúška ) , coffeeholic ( káva ) , orange lemonade ( s palmovým olejom ) , sweet red pepper ( červená paprika ) . Skúšala som všetky okrem orange lemonade a sweet red pepper . Tieto mydielka vám odložím do súťaže . Mydlo coffeeholic obsahuje malé zrnká kávy čiže ho môžte použiť aj ako peeling . Vonia veľmi pekne a väčšinou mi ostane po tomto mydielku pokožka žiarivá a prekrvená . Mydlo my mom is flower vonia naozaj nežne a stalo sa mojim obľúbeným . Po používaní tohto mydielka nemávam príliš suchú pokožku a ruky mam naozaj hebké na dotyk . Čo sa týka mydla memoy boost , tak je to veľmi svieža no zároveň príjemná vôňa . Super na dni kedy sa potrebujete ráno rýchlo prebudiť . 
Glycerínové mydlá 
Ak mám porovnať olivové s týmito mydlami tak kvôli konzistencií mám radšej olivové . Avšak tieto gycerínové mydlá majú pre mňa intenzívnejšiu vôňu a viac mi voňajú . Glycerínové mydielka som skúšala všetky  , ktoré mi prišli a to boli následovné : sea veggie ( morská riasa ) , soft towel ( biely čaj ) a orange lemonade ( červený pomaranč ) . Najviac z celej zásielky mi určite vonia sea veggie a úplne toto mydlo milujem . Vonia sviežo a sladko - tak akurát . Môžem ho odporúčať pokiaľ máte mastnú pokožku , pretože odmasťuje . Mydlo soft towel je ako aj bomba veľmi príjemné a cítite sa po ňom naozaj čisto a pokojne . S mydlom orange lemonade veľmi spokojná niesom . Jednoducho mi nesadla vôňa . Je na mňa veľmi sladké a svieže dokopy čo ja veľmi nemusím . 
Ešte som dostala jedno mydielko aj v takejto peknej podobe a to by malo byť hroznové . Vonia veľmi pekne . Ešte som ho nepoužila lebo je naozaj krásne :) 
Mydlo s lufou 
Mydlo s lufou som ešte nikdy neskúšala aj keď mi ho doporučilo veľa ľudí .  Som veľmi rada , že som mohla vyskúšať toto glycerínové mydielko v ktorom je zaliata lufa : good mornng sunshine ( litsea cubeba ) . Vôňu litsei mám veľmi rada kvôli tomu , že  je to taký prírodný nakopávač do dňa :) . Vôňu veľmi neviem opísať ale určite stojí zato ! Lufa pokožku prekrví a aj dobre vymasíruje . Ja toto mydlo s lufou len a len odporúčam a kúpim si ho aj keď sa mi minie :) 
To by bolo z dnešnej recenzií všetko :) Nezabudite pozrieť nižšie kde budú odkazy na produkty a eshop . Pokiaľ máte aj vy niečo od tejto kozmetiky , tak mi napíšte do komentáru čo presne a ako vám to vyhovuje .

-Odkazy-
 Stibio : 
Eshop :  
Šumivé bomby do kúpeľa (  1,49eur ) :
Olivové mydlá ( 2,69 eur ) : 
Glycerínové mydlá ( 2,69 eur ) : momentálne sú niektoré v zľave !!!
Mydlá s lufou ( 3,49 eur ) :

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky