Tropické ohnivé líčenie

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom líčení . Rozhodla som sa spojiť ohnivé oči s fialovými perami a vzniklo toto priam tropické ohnivé líčenie . Líčenie mi pripomína rozpálenú pláž od ohnivého slnka v ktorej blízkosti rastú palmy a tropické ovocie . Postup je inak  veľmi jednoduchý a poradím vám aj pár rád . Niektoré produkty , ktoré som použila akurát testujem a v Nedeľu bude recenzia , tak sa nezabudnite prísť pozrieť . 

Na toto líčenie som použila : 
Oriflame The One - colour impact ( golden yellow )
Oriflame Veryme - extendalash mascara 
Oriflame GG - eye brow gel ( brown )
Oriflame The One - illuskin face primer 
Oriflame GG - sheer powder SPF 15 ( light )
Oriflame The One - lip sensation vinyl gel ( purple rumba )
Oriflame The One - long wear nail polish ( sunset ) 
Essence - eyeshadow base 
Rimmel london - natural bronzer ( 022 sun bronze ) 
Catrice - allround concealer 
Makeup revolution - acid brights pallete ( tmavo ružový a neonovo oranžový tieň )
Sleek - i-Divine palette ( vintage romance - zlatý tieň )

Ako som postupovala : 
V prvom rade som na celú tvár naniesla bázu od Oriflame a neskôr bázu pod očné tiene . Následne som na celé pohyblivé viečko naťupkala krémový očný tieň v takej pieskovej až žlto zlatej farbe . Kedže sa mi tieň veľmi rýchlo odtlačil aj vyššie , tak radšej počkajte pokiaľ trochu zaschne . 
Potom som na okraj oka a trochu aj ponad pohyblivé viečko naniesla tmavo ružový tieň . Naňho som naniesla neonovo oranžový tieň a skopírovala som postup . Chlpatejším štetcom som tieto tiene na viečky zmiešala dokopy a vyšla mi celkom zaujímavá farba červenej . Čo myslíte ? Potom som ešte spravila jemnejší prechod medzi zlatou a červenou . 
Pridala som riasenku a mihalnice som si poriadne vytočila . Ešte som ten žlto-zlatý tieň naniesla do vnútorného kútiku oka . 
Na tejto fotke môžete vidieť , že tiene sú v skutočnosti trochu iné než na fotke . Závisí to dosť od svetla a pod. . V skutočnosti sú tiene ale intenzívnejšie . Prejdem ale na makeup tváre . 

Na tvár som použila bronzer , ktorým som nie len kontúrovala tvár ale použila som ho aj na miesto lícenky . Kedže nemám rozjasňovač , tak som použila zlatý tieň z paletky Sleek a pridala som ho nad líce . 
Nakoniec som pridala fialový rúž s podtónom do ružovej farby a mala som nalakované nechty lakom taktiež od Oriflame . 
PS : ako sa tak pozerám na fotku , tak som si musela nejako zašpiniť bok prstu o lak , čiže všetkým perfekcionistom sa ospravedlňujem :)  . Inak líčenie je hotové . Čo naň hovoríte ? 
To je na dnes odo mňa všetko . Hádam som vám aspoň trochu priniesla teplo a pokiaľ ste na dovolenke určite toto líčenie skúste ! Vlastne ho môžte skúsiť kdekoľvek . Pokiaľ nemáte červený tieň ( je celkom ťažko zohnatelný ) , tak si ho už môžte vyrobiť sami . 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky