Ako sa starám o svoje nechty ...

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom možno u mňa nezvyčajnom príspevku . Viacerí z vás vedia , že som skôr na líčenia než nail art . Tentoraz mi konečne dorástli nechty a preto ma začalo baviť si ich lakovať . S tým ale prichádzajú aj starosti a to je správna starostlivosť a úprava nechtov . Ako s tým bojujem ja sa dozviete v tomto článku . 

Okrem manikúry ( ktorú som teraz zabudla ) v poslednej dobe používam následujúce veci : 
Pokiaľ vás zaujíma ako mi vyhovujú tak si prečítajte moju recenziu na ne ( klik ) . 
Najprv odstránim starý lak odlakovačom bez acetonu . Odstraňujem lak od Oriflame pastel pink , ktorý má tri vrstvy . Aby som si nezničila povrch nechtu tak vatový tampón len jemne pritláčam na necht . Potom si ruky a nechty nakrémujem krémom  na nohy . Prečo ? To sa dozvieš v recenzií .
Na čistý nech nanesiem hrubšiu vrstvu tohto séra od The One 5v1 .Sérum pekne vonia a pomáha mojim nechtom aby sa nelámali . Zároveň týmto sérom pripravím nechty na lakovanie . 

 Následne si bežne nalakujem ako každá iná baba nechty . Momentálne mám lak lavender shimmer v troch vrstvách . Nemám žiadnu špeciálnu metódu lakovania len ťahám od dola hore . 
Lak nechám zaschnúť . Najlepšie na slnku vtedy to je rýchlejšie . Na fotke môžete vidieť ako lak vyzerá v troch vrstvách bez gélového top coatu . 
Kedže sa mi páči gélový efekt na nechtoch tak lak pretriem jednou o čosi hrubšou vrstvou gélového top coatu The One . Nechám poriadne zaschnúť aj 5 minút . 
Tu vidíte nechty aj s gélovým top coatom . Super nie ??? 
Po tomto všetko si ešte ruky umyjem pod studenou vodou . Ani neviem prečo ale mám potom lepší pocit :) . Odporúčam vám pozrieť si recenziu týchto produktov , ktorú vám dám do odkazov nižšie . 

-Odkazy-
Recenzia : 

Oriflame : 
Laky na nechty pure color ( 1,49 eur )  : 
Gélový top coat ( 2,99 eur ) : 
Sérum na nechty 5v1 ( 2,99 eur )
Krém feet up comfort ( 6,9 eur ) : 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky