GRWM : Back to school edition

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom príspevku z názvom Get ready with me a  dnes sa spolu pripravíme na prvý deň v škole . Cez makeup , ktorý bude veľmi jednoduchý ale doladíme ho výraznými perami prejdeme na zaujímavý účes a nakoniec si oblečieme zaujímavý a farebný outfit . Myslím , že môžeme ísť na to . 

Na líčenie som použila produkty , ktoré mám overené . O niektorých z nich ste sa mohli dočítať aj v recenzií , ktorá vyšla v Nedeľu ( odkaz bude nižšie ) . 
Na líčenie som použila : 
The One - featherlight mascara ( black )
The One - loose eye shadow ( nude )
The One - 5-in-1 colour stylist lipstick ( violet velvet )
The One - concealer kit ( light )
Giordani Gold - secret concealer ( light )
Sleek makeup - i-Divine palette ( Au Naturel )
V Prvom rade som do záhybu viečka naniesla hnedý tieň z paletky Sleek . Hnedý tieň v záhybe viečka krásne prehĺbi pohľad ale pri tom nemusíte mať výrazné líčenie . Neskôr som na mihalnice naniesla riasenku od The One z  novej kolekcie featherlight , ktorá mi mihalnice krásne predĺžila a naplno jej dôverujem . Preto si aj vy zvolte riasenku , ktorá vám dobre drží a neopadáva . Nechceme predsa chodiť pol dňa v škole ako pandy s čiernymi škvrnami pod okom . 
Pokiaľ ste ako ja a neviete si spraviť linku pomocou tekutej linky , tak skúste pomocou štetca na linky a čierneho tieňu . Ja som si na štetec nabrala trochu čierneho tieňu a spravila som si linky pozdĺž mihalníc . Opticky vám to zväčší oko a vaše mihalnice vyzerajú hustejšie . Tentoraz som sa rozhodla , že linku spravím bez zobáčiku na konci oka . Týmto krokom je líčenie očí hotové . 
Aby som zakryla malé nedokonalosti na pleti , tak som použila korektory od The One a Giordani Gold . Giordani Gold odporúčam pod oči a The One na nedokonalosti . Ako rozjasňovač som použila sypký tieň od The One opäť z kolekcie featherlight . Na pery som naniesla rúž od The One , ktorý dlho vydrží a pery po ňom nie sú suché . Je v jemne fialovo ružovej farbe ale pokiaľ nemôžete mať v škole výrazné pery tak tento krok vynechajte alebo použite nude odtieň . Na výber ich máte naozaj veľa . A líčenie máme hotové :) . 
Tento účes je naozaj veľmi , veľmi jednoduchý . Napriek tomu vyzerá vkusne a akoby ste páve vyšli z kaderníctva . Najlepšie je si ho robiť deň po zmývaní vlasov kedy máte ešte väčší objem vo vlasoch . Najprv si vlasy rozdelte na dve polovice a zapleťte si vrkoč .  
Potom si obidva vrkoče omotajte okolo hlavy a pripnite si ich o seba pinetkou alebo štipcom . Vpredu si môžete trochu vytiahnuť dva pramienky vlasov aby účes nevyzeral veľmi učesane . 
Outfit som zvolila celkom farebný . Vybrala som si niečo v čom mi nebude ani zima ale ani teplo . Čierne rifle som ozvláštnila farebným tričkom a teniskami . Ako doplnok som zvolila žlté športové hodinky . 
Na sebe mám : 
Tričko : ? ( darček od maminej kolegyni )
Čierne rifle : Tally Weijl 
Hodinky : smart bracelet 
Tenisky : Vice ( z eshopu jej.sk ) 
Tak čo ? Už ste pripravený do školy / práce ? Ja áno :) . Budem rada pokiaľ mi zanecháte komentár či sa vám takéto články v ktorých bude líčenie , outfit a účes páčia a či ich mám robiť častejšie . 

-Odkazy-
Oriflame : 
Recenzia na produkty Oriflame : 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky