MNF cestovatel a pilot - cleverminds.eu

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnej recenzií dvoch produktov od cleverminds.eu . Kto ma pozná tak vie , že si veľmi rada organizujem svoj čas a rozpisujem všetko do každého detailu . Okrem toho milujem aj cestovanie , ktoré si nesmierne užívam a mám vždy milión fotiek . Vďaka cleverminds.eu mi to všetko ide teraz ľahšie . Mám totiž to MNF cestovateľa a Pilota ! 

Clever minds je značka , ktorá ma na prvý pohľad naozaj oslovila . Majú veľa zaujímavých produktov a zápisníkov , ktoré sa týkajú rôznych oblastí života . Na svoje si podľa mňa príde každý . Ja som si vybrala zošit Pilot a MNF cestovateľ . Okrem toho ma na testovanie v balíčku čakali aj rôzne farby gumičiek , záložky  a pod. 
Pilot 
Pilot je vlastne niečo ako váš osobný týždenný plánovač . Môžete si doňho zapísať všetko dôležité čo vás čaká , načo netreba zabudnúť a to v rôznych oblastiach . Na začiatku podpíšete zmluvu sami so sebou ktorá vám pomôže váš život prežívať nie sa ním len prechádzať . Následne tu je strana , ktorá je rozdelená na 4 obdĺžniky kde si môžete zapísať to najdôležitejšie v následujúcich 12 mesiacoch . Potom tu máte 104 strán na týždenné plánovanie ( čo je pol rok ) . Najlepšie je , že nie sú číslované a nemáte tam ani žiadne dátumy  . Svoj čas si teda perfektne naplánujete sami . Čaká vás aj priestor na poznámky . Mňa najviac zaujal nápad 25 hodiny . Prevedenie sa mi veľmi páči . Váš pilot je z prírodnej hnedej obálky . Ku každému pilotu dostanete béžovú gumičku ale pokiaľ chcete inú farbu môžete si ju dokúpiť . Pre mňa je Pilot vec , ktorú so sebou beriem všade a mám v ňom všetko dôležité načo nechcem zabudnúť . Za mňa super vec ! 
Aby ste sa v ňom dlho neprehrabovali tak clever minds ponúkajú v sortimente aj rôzne príslušenstvo . Napríklad takúto záložku na ktorú si môžete dať nejaký váš obľúbený citát , nalepiť fotku , jednoducho hocičo . 
V ich sortimente nájdeš aj o niečo dlhšiu záložku alebo aj to-do list . Môžete si na ňu napísať nejaký zoznam . Napríklad čo treba kúpiť , čo si nesmiete zabudnúť zobrať na dovolenku či recept . Mne veľmi pomáha v tom aby som nezabudla niekomu zavolať , odpísať na email i kúpiť jedlo pre zajaca . 
Tento ročný  plánovací kalendár som si hneď vložila do svojho Pilota pre lepšie plánovanie článkov . 
MNF cestovateľ 
Toto je denník pre každého cestovateľa . Môžete si doň zapísať všetky dôležité informácie z vašej cesty či pobytu v zahraničí . Na začiatku si môžete zapísať 50 miest , ktoré by ste chceli navštíviť alebo ste navštívili . Potom vás čakajú strany kde si zapíšete všetko ohľadom vášho tripu . Môžete si tam pridať fotky , kresby či iné . Ja osobne oceňujem miesto pre takzvanú perličku prepravy pretože u mňa sa vždy nejaká vyskytne :) . Napríklad namiesto pumpa sme v aute zahlásili pimpa . na to sa nezabúda . Na konci máte miesto na kontakty a aj kurzovník . Konečne mám všetky cesty pokope v jednom denníku . 
Pokiaľ chcete aby vaše denníky boli ešte zaujímavejšie tak si môžete dokúpiť gumičky rôznych farieb . V e-shope nájdete naozaj rôzne farby ako sú ružové , fialové , zelené a iné . Mne osobne sa veľmi páči aj tá základná béžová ale aj ostatné ( hlavne ružová :) ) . Gumičky sa dobre naťahujú a sú kvalitné . Netrhajú sa ani nepraskajú . 

To je z dnešnej recenzií všetko . Produkty si užívam najviac ako to ide a bez nich by som na veľa veci asi zabudla alebo by som ich nesplnila . Nezabudnite ísť nižšie a pozrieť si odkazy v ktorých nájdete aj tieto produkty . V utorok môžete očakávať článok v ktorom sa objavia aj tieto denníky a ja si ich trochu upravím :) 

-Odkazy-
Clever minds : 
Pilot ( 330 kč ) : 
MNF cestovateľ ( 320 kč ) : 
Záložky ( 60 kč , 90 kč ) : 
Ročný plánovací kalendár (  20 kč ) : 
Gumičky ( 35 kč ) :

Vaša Lucy 


Komentáre

Obľúbené príspevky