Recenzia kozmetiky Oriflame 11/2016 - téma : starostlivosť o nechty

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnej recenzií v ktorej vám predstavím produkty na nechty . Bude sa jednať o dva laky jemných farieb , sérum na nechty , gélový top coat s ktorým som ešte nemala skúsenosti a krém na nohy . Dúfam , že oceníte fotky ktoré síce nie sú tip-top ale nafotila som ich pre vás pri mori a v tom teple som sa skoro roztopila :) . Užite si recenziu ! 

Oriflame - pure colour nail polish ( lavender shimmer , pastel pink )
Začnem týmito lakmi na nechty . Laky sú v krásnych odtieňoch , ktoré sú veľmi jemné a sú vhodné pre mladšie dievčatá . Nemôžete nimi nič pokaziť . Sú to slabšie farby , ktoré nekričia ale pokiaľ ste opálená tak majú svoje čaro . Výdrž je pre mňa odpovedajúca cene a vydržia samotné ( bez top coatu )  cca 3 dni . Čo sa týka sýtosti farieb tak pri fialovom laku si musím dať 2 vrstvy laku a pri ružovom to sú 3 vrstvy . Toto beriem za mínus . Zaberie to nejaký ten čas ale výsledok je pekný a vkusný . Týmto lakom  dávam 17 bodov z 20 . 
The One - gel top coat 
V poslednej dobe sú gélové nechty naozaj veľmi IN a s  produktami na dosiahnutie gélových nechtov prichádza čím ďalej tým viac značiek a Oriflame samozrejme nezaostáva . Ja osobne som takýto produkt ešte nikdy neskúsila ale vždy sa mi páčili fotky gélových perfektne lesklých nechtov . Tento gélový top coat u mňa obstál celkom slušne . Je čisto priehľadný a na nechtoch zanechá pekný lesklý film , ktorý vyhladí nedostatky laku . Nevyhladí ich úplne ( napríklad také ryhy ) ale skôr zdokonalí povrch . Konzistencia je skôr hutnejšia než obyčajné laky a samozrejme gélovejšia . Pokiaľ zaschne tak sa naozaj ničoho radšej nechytajte a počkajte aspoň 5 minút . Pokiaľ hneď začnete niečo robiť tak sa vám pravdepodobne spravia také mini vrásky na nechte z toho gélu . Nechty po ňom  vyzerajú naozaj krásne skoro ako od profesionála a ja mu dávam 9 bodov z 10 . 
The One - 5-in-1 nail serum 
Sérum na nechty som naozaj potrebovala . Dlho ( naozaj dlho ) som mala krátke nechty a teraz keď mi narástli tak boli veľmi suché a lámali sa . Keď  som si prečítala na čo všetko toto sérum slúži povedala som si , že to musím skúsiť . Po prvom nanesení som ostala prekvapená lebo sérum voňalo a bolo nezvyčajnej , tak trochu olejovej konzistencií . Rozdiel v mojich nechtoch som si všimla po druhej aplikácií , ktorá bola asi o týždeň neskôr . Nechty boli lesklejšie a omnoho pevnejšie . Čiže toto sérum môžem len odporúčať všetkým , ktorý majú podobný problém ako som mala ja . Za mňa 10 z 10 :) . 
Oriflame - feet up comfort 
Možno sa čudujete , že v recenzií s produktami na nechty je krém na nohy ale ja vám to hneď vysvetlím . Krémy na nohy sú väčšinou naozaj hutné a hydratačné . Na odporúčanie od kamarátky som si zaobstarala tento krém so včelím voskom , ktorý výborne hydratuje suchú pokožku . Kedže som mala okolo nechtov naozaj zlú kožu tak som ju potrebovala poriadne premastiť a obnoviť . Ešte to nie je ideálne al tento krém mi naozaj pomohol a je to lepšie . Používala som ho samozrejme aj na chodidlá , ktoré boli od slaného mora veľmi vysušené a pomohol mi . Vôňa je veľmi príjemná a ja mu dávam za toto všetko nečakaných 10 bodov z 10 . nebojte sa ho využiť aj na ruky nielen chodidlá . 

V dnešnej recenzií dostali produkty dokopy 46 bodov z 50 a ja by som vám naozaj odporúčala skúsiť krém feet up a sérum na nechty 5v1 . Nezabudnite si pozrieť aj článok kde ukážem ako laky vyzerajú na nechte a ako sa o nechty starám ja , ktorý by mal byť online 11.8.2016 . A ako sa staráte o nechty vy ? 

-Odkazy-
Oriflame : 
Laky na nechty pure color ( 1,49 eur )  : 
Gélový top coat ( 2,99 eur ) : 
Sérum na nechty 5v1 ( 2,99 eur ) : 
Krém feet up comfort ( 6,9 eur ) : 

Vaša Lucy 


Komentáre

Obľúbené príspevky