Recenzia kozmetiky Oriflame 12/2016 - téma : naspäť do školy

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnej recenzií kozmetiky Oriflame . Dnes vám zrecenzujem novú kolekciu Featherlight , ktorá je v krásnych jemných farbách . Poradím vám , ktorý korektor je vhodný možno práve pre vašu pleť . A dokonca sa s vami aj porozprávam  o obaloch a estetickej stránke produktov .

The One featherlight - 5 in 1 colour stylist lipstick ( violet velvet )
V novej kolekcií nájdete aj 8 rúžov v krásnych ružových a fialových tónoch . Kedže som stále pátrala po fialovom rúži , ktorý sa mi bude hodiť , tak som skúsila aj tento . Som z neho naozaj nadšená . Farba je veľmi krásna a hodí sa ku každému líčeniu . Ja som ho mala už aj pri jemnejšom ale aj výraznejšom líčení a tento rúž sa ku obidvom hodil . Nie je to úplne čisto fialová ale je skôr s ružovým pod tónom . Na perách mi pripomína farbu ako keď jete černice a máte od nich zafarbené pery . Rúž je ideálny aj na leto pretože je naozaj veľmi ľahučký na perách a tvári sa ako balzam na pery . Pery sú po ňom krásne hydratované , no i popri tom pery prekryje farbou už po jednej až dvoch vrstvách . Ja som si tento rúž absolútne zamilovala a určte si kúpim aj iné odtiene . Za mňa 10 z 10 . 
The One featherlight - mascara ( black ) 
Táto špirála ako aj celá kolekcia featherlight má krásny obal . Tieto obaly na mňa pôsobia veľmi príjemné a jemne či  ľahko ( čo je aj podstata tejto kolekcie ) . Produkt sa vďaka krásnemu obalu môže stať aj šperkom vašej kozmetiky . Ako som už spomínala špirála má veľmi ľahké zloženie  a na mihalniciach ju nie je vôbec cítiť . Mne mihalnice pekne predĺži a nezlepuje ich . Občas sa to síce podarí a mihalnice mám zlepené ale je to o cviku . Nižšie budete mať aj fotku s ňou a bez nej . Na tejto špirále milujem práve to , že neopadáva a na mihalniciach vydrží celý deň . Za mňa opäť 10 bodov z 10 . 

The One featherlight - loose eye shadow ( nude shimmer )
Po tretí raz už z toho obalu až tak nadšený nieste ale nedá mi nespomenúť , že je naozaj krásny . Popravde zo sypkých očných tieňov som mala zo začiatku strach práve kvôli konzistencií . Bála som sa , že budú príliš prášiť a opadávať . Nemýlila som sa . Tiene opadávajú a dosť prášia pokiaľ si naberiete veľmi veľa na štetec . Akonáhle si na to zvyknete a budete si na štetec naberať len trošku tiene budú pre vás ako aj ma tip-top . Tiene sú celkom dosť trblietavé a hádžu rôzne odlesky ale v kombinácií s matnými tieňmi tvoria krásne líčenie  . Ja ich zvyknem dokonca používať aj namiesto rozjasňovaču . Kvôli tomu , že prášia im ale musím strhnúť nejaké body a dávam im 8 bodov z 10 . 
Giordani Gold - secret concealer ( light )
Nastal ten čas kedy vám poviem niečo viac o dvoch korektoroch . Začnem asi týmto od Giodani Gold pretože mi viac vyhovuje než korektor od The One . Balenie je veľmi jednoduché , no elegantné . Čierna spolu so zlatou nikdy neomrzí . Tento korektor v tyčinke má veľmi príjemné zloženie a ľahko sa po pleti roztiera a následne zapracúva . Tento korektor by som odporučila na každý typ pleti ale len pod oči . Pod oči je to naozaj geniálny produkt , no nedokonalosti už veľmi nezakryje . Preto pokiaľ máte veľmi problematickú pleť , tak tento produkt asi nie je nič pre vás . Ja mu dávam 9 bodov z 10 :) . 
The One - concealer kit ( light )
Táto kompaktná sada korektorov , ktorú dopĺňa púder mi vyhovuje o čosi menej než korektor od Giordani Gold . Začnem ale od obalu . Vraví sa , že knihu netreba súdiť podľa obalu . Neviem ako ste na tom vy ale práve ten obal podľa mňa predáva . Tento obal sa mi síce veľmi nepáči , no aj tak oceňujem , že je akurát malý a má v sebe zrkadielko . Vnútri nájdete dva odtiene korektoru a púder . Konečne nejaká značka , ktorá dala ku korektorom aj púder na zafixovanie . Síce je pravda , že korektory dobre kryjú a zakryjú aj nedokonalosti , no podľa mňa ich je strašne vidno na pleti a nepôsobia prirodzene . Ja mu dávam 5 bodov z 10 práve kvôli tomu , že mi vyhovuje na takých 50 % . Korektory sa chystám dať mamine a neskôr vám ešte môžem napísať ako vyhovujú práve jej . 
Na tejto fotke môžete vidieť líčenie a zároveň taký menší ,, teaser ´´ na článok , ktorý vyjde v utorok . Myslím , že sa máte na čo tešiť . 
Dnes si produkty dokopy zaslúžili odo mňa 42 bodov z 50. Na budúce by som si chcela vybrať zasa pečujúcu kozmetiku . No uvidíme , vy mi avšak môžete zanechať komentár či máte niečo z týchto produktov a ako vám vyhovujú . 

-Odkazy-
Oriflame : 
Rúž featherlight ( 3,99 eur ) : 
Špirála featherlight ( 3,99 eur ) : 
Sypké očné tiene ( 3,99 eur ) : 
Korektor Giordani Gold ( 7,99 eur ) : 
Korektor The One ( 4,99 eur ) : 

Vaša Lucy  

Komentáre

Obľúbené príspevky