Čo som si kúpila/dostala počas Augusta ?

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom článku v ktorom na konci uvidíte aj try on video . Ukážem vám veci , ktoré som si kúpila alebo som ich kúpila počas mesiaca August . Pôvodne toto mal byť thrift haul kedže veľa vecí je práve zo sekáča . No o sekáčoch chystám ešte samostatný článok kde vám poviem prečo je super v nich nakupovať :) . 

Začnem asi kozmetikou a doplnkami . Počas tohto mesiaca mám šuplíky plnšie o tri ceruzky . V Chorvátsku som si v Bipe kúpila krásnu kajalovú tužku na oči v modrej farbe  . Vedľa mali aj tužku v ružovej farbe a hneď som si povedala , že bude super na farebné linky . Keď som prišla domou zistila som , že to je kontúrka na pery , no nevadí . Kedže som v svojej zbierke nejako postrádala čiernu tužku na oči tak som si kúpila jednu od Avonu . 
Bipa pretty - lipliner ( 1 ) , Avon colortrend - eyeliner ( black ) , Bipa pretty - kajal ( 3 ) . 
V Chorvátsku som zablúdila aj do DM drogérie z ktorej som si odniesla blush ball od Essence . Zo začiatku  jej odtieň vyzeral veľmi nudne ale na slniečku sa krásne rozžiaril a teraz túto lícenku používam skoro stále . Okrem toho sa veľmi ľahko aplikuje . Z Avonu som si objednala aj rúž . Vadí mi na ňom vôňa , ktorá je príliš ovocná ale farba je naozaj krásna .
Essence - blush ball ( 10 peach candy ) , Avon - lipstick ( stolen kisses ) . 
Ako darček som od otca dostala tieto športové hodinky , ktoré sú úžasné na behanie ale dajú sa použiť aj ako doplnok na bežné nosenie , ktorý vám meria kroky či iné veci  . Tieto inteligentné hodinky sú naozaj super a pokiaľ športujete niečo podobné si kľudne zaobstarajte . 
A čo mám nove z oblečenia ? 
V HM som si kúpila nové šedé tepláky , ktoré budem mať pravdepodobne na telesnú . Na prvý deň do školy som si kúpila top v nude farbe so šnurovaním . Myslím , že to je fakt trendy kúsok pre túto jeseň . 
V sekáči som si kúpila napríklad sveter , ktorý je pôvodne z HM . Je zaujímavý práve tým , že je skoro ako crop top a má priesvitné prúžky . Ďalej mám zo sekáča čiernu bundičku , ktorú využijem hlavne cez jeseň . Zelené nohavice , ktoré majú vysoký pás si musím síce vyhrnúť , no aj tak sa mi veľmi páčia . Čierny crop top si mám v pláne nejako vylepšiť nášivkami . Ružová sukňa je pôvodne z Benettonu a ja ju úplne milujem ! Potom som si kúpila aj dve tričká s dlhým rukávom. Jedno je biele a pôvodne z Vintage fifty five a to druhé je pôvodne z Reserved . 
Z Chorvátska som si doniesla malý batoh do mesta , ktorý je veľmi praktický a keď správne skombinujete outfit tak vie pekne vyniknúť . 
V Gate som si kúpila z ich novej BASIC kolekcie tričko vínovej farby . Je naozaj pohodlné a dá sa super kombinovať . 
Nakoniec mám jedny šaty , ktoré sú dlhšie ale majú naozaj krásne detaily z Bulharska od tety . Od tety mám aj farebný overál , ktorý určite využijem ešte toto a hlavne budúce leto . 
Tu to všetko nájdete vo videu : 

Komentáre

Obľúbené príspevky